Tak wygląda nastoletnia córka Davida Bowiego i somalijskiej modelki. Dziewczyna zachwyca urodą

Katarzyna Leszczyńska 13.12.2017
David Bowie i Iman
Fotografia: EAST NEWS

Podobna do taty?

David Bowie to jeden z najsłynniejszych piosenkarzy i multiinstrumentalistów na świecie. Był innowatorem na rynku muzycznym lat siedemdziesiątych. W tamtym czasie na jego punkcie szalało wiele fanek, ponieważ był też bardzo przystojny, a jego androgyniczny wygląd był jego elementem charakterystycznym. Urokowi dodawał mu głos – głęboki baryton.

Bowie przeszedł do historii i stał się legendą rocka. Jest artystą o największej ilości sprzedanych egzemplarzy albumów w dziejach. Bowie miał naprawdę udaną karierę, ale również interesujące życie prywatne. Choć krążyły plotki o tym, że gwiazdor był biseksualny i spotykał się m.in. z Mickiem Jaggerem, był również dwukrotnie żonaty. W 1992 roku wziął ślub z somalijską modelką, Iman, z którą doczekał się córki Alexandrii Zahry Jones.

David Bowie z małą Lexi
Fotografia: Instagram/lexles.jonesy

Choć dokładna data urodzenia Alexandrii nie jest znana, przypada ona na sierpień 2000 roku. Świadczy o tym post na Instagramie jej matki, Iman. Modelka opublikowała zdjęcie córki w sierpniu tego roku i napisała, że Lexi skończyła właśnie 17 lat. Dziś to naprawdę piękna nastolatka. Ma długie kręcone włosy i kolczyk w nosie. Trudno powiedzieć, do którego z rodziców jest podobna bardziej. Jak się dziś prezentuje ta mała dziewczynka ze zdjęcia z Bowiem? 

Lexi Jones
Fotografia: Instagram/lexles.jonesy
Lexi Jones
Fotografia: Instagram/lexles.jonesy
Lexi Jones
Fotografia: Instagram/the_real_iman
Lexi Jones
Fotografia: Instagram/lexles.jonesy
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów