Córka Cruise'a poszła w ślady sławnego ojca. Zachęca innych do wyznawania scjentologii

Magdalena Barszczak 28.03.2019
Tom Cruise
Fotografia: David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

"Znalazłam brakujący element" - twierdzi Isabella Cruise.

Nie od dziś wiadomo, że Tom Cruise jest zagorzałym scjentologiem. Okazuje się, że w jego ślady poszły również dzieci. Isabella Cruise została właśnie nową twarzą sekty. 26-latka twierdzi, że "religia" pomogła jej uporać się z problemami.

Isabella i Connor to adoptowane dzieci Cruise'a ze związku z Nicole Kidman. Oboje, za sprawą ojca, stali się wyznawcami scjentologii. Córka jednego z najbardziej kasowych aktorów wszech czasów awansowała w hierarchii sekty.

Córka Cruise'a zachęca do wyznawania scjentologii

Specjalista ds. scjentologii Tony Ortega opublikował na Twitterze fragment listu kierowany do Kościoła scjentologicznego. 26-latka przekonuje w nim, że staż u scjentologów uczynił ją lepszym człowiekiem. Zanim trafiła do organizacji, borykała się z wieloma problemami. Kiedy została scjentolożką, jej życie miało całkowicie się odmienić. Isabella twierdzi, że przestała poszukiwać, a to, czego potrzebowała, odnalazła w nauczaniu i prowadzeniu terapii.

To jest to, czego szukałam. Brakujący element. Nagle wszystko zaczęło mieć sens. W końcu zaczęłam moją przygodę z audytem i całe moje życie odmieniło się - pisze 26-latka.

Córka Cruise'a podziękowała ojcu za to, że przeprowadził ją przez kolejne etapy wtajemniczenia scjentologii. Teraz zachęca innych, by wstąpili do sekty.

Musimy się zmienić. Na początku może być ci ciężko, ale w końcu zobaczysz, że warto było pokonać swoje słabości i odmienić się - przekonuje.

Tom Cruise, obok Johna Travolty czy Lisy Marie Presley to jeden z najbardziej znanych wyznawców scjentologii, czyli filozofii religijnej mającej na celu "samodoskonalenie". Jego obie żony - Nicole Kidman i Katie Holmes również wstąpiły do sekty, jednak po rozstaniu z aktorem odeszły z kościoła. W wielu krajach scjentolodzy uznawani są za członków sekty, którzy chcą się wzbogacić kosztem swoich znanych wyznawców.

Zobacz także: 15 najbardziej dochodowych aktorów w historii kina. Zwycięzca zgarnął 11 mld dolarów!

Znamy ich i uwielbiamy za ich role, ale nie tylko. Razem budzą jeszcze więcej emocji niż osobno. Te znane pary po raz pierwszy spotkały się na randce w ciemno

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów