Córka Beyonce tańczy w szkolnym przedstawieniu. Talent odziedziczyła po mamie

Redakcja 06.06.2017
Screen z filmu TMZ
Fotografia: www.youtube.com

Blue Ivy z powierzonego jej zadania wywiązała się doskonale. 

5-letnia Blue Ivy Carter, córka Beyonce i Jaya Z, zadebiutowała na scenie podczas szkolnego przedstawienia. I choć córka gwiazdorskiej pary pozowanie na ściankach ma już opanowane niemal do perfekcji, tańczącej i podśpiewującej jeszcze jej nie widzieliśmy. 

5-latka, ubrana w strój do baletu, na tle koleżanek wyróżniała się nie tylko fryzurą. Stojąca na pierwszym planie Blue Ivy wykazała się niebywałym talentem, który zapewne odziedziczyła po sławnych rodzicach. Wyczucie rytmu i dobra zabawa to coś, z czym córka Beyonce nie ma najmniejszych problemów. 

I choć dziewczynki występowały w stroju baletnicy, występ niewiele miał wspólnego z prawdziwym baletem. Muzyka także nie sprzyjała robieniu piruetów, bo małe artystki zatańczyły do piosenki Earth, Wind and Fire "September". Trzeba jednak przyznać, że z powierzonego zadania wywiązały się doskonale.

Wiele wskazuje na to, że o rezolutniej 5-latce jeszcze nieraz usłyszymy. Ostatnio jej stylizacja była największym hitem gali Grammy 2017. Ubrana w różowo-czarny garnitur była niekwestionowaną gwiazdą transmisji gali. 

Blue Ivy Carter i Jay-Z
Fotografia: East News

Blue Ivy Carter i Jay-Z

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów