Córka Agaty Młynarskiej wzięła ślub. Dziennikarka pokazała zdjęcia z ceremonii. Suknia panny młodej robi wrażenie

Katarzyna Leszczyńska 20.10.2017
Córka Agaty Młynarskiej wzięła ślub
Fotografia: Facebook/Agata Młynarska

Jak wyglądała panna młoda?

Agata Młynarska od pewnego czasu szykowała się do ślubu swojej córki Sylwii. Wielki dzień, na który czekała rodzina w końcu nadszedł. Dumna Młynarska pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z ceremonii. Dziennikarka wstawiła również wzruszający opis, w którym pisze o swoich zażyłych relacjach z córką i o tym, że dzięki niej zyskała kolejne dziecko – „kapitalnego zięcia”.

Ta mała dziewczynka wyrosła na wspaniałą, piękną i mądrą kobietę. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło jej nie być w moim życiu – napisała Młynarska.

Sylwia nie jest biologicznym dzieckiem dziennikarki. Młynarska przyznała się do tego, że adoptowała córkę, gdy ta miała 8 lat. Obie panie są ze sobą jednak bardzo zżyte, co widać po wpisach dziennikarki.

Młynarska o adopcji córki

Śluby są doskonałymi okazjami do wspomnień. Tak też było i w tym przypadku. Ślub Pauliny stał się idealną okazją do przypomnienia sobie pierwszych chwil Młynarskiej z córką. Dziennikarka zdecydowała się szczerze napisać o adoptowaniu Sylwii.

Pamiętam ten dzień w Domu Dziecka w Pawłówce, kiedy poprosiła o to, żeby do mnie przyjechać… Miała wtedy 8 lat. Dziś wyprawiam ją do ślubu i zyskuję tym samym jeszcze jedno dziecko w rodzinie. Bo zięcia mam kapitalnego. Niech miłość ich prowadzi – napisała w poście na Facebooku Młynarska.

Widać, że ten dzień był wyjątkowy zarówno dla pary młodej, jak i Agaty Młynarskiej, która bardzo przeżywała ślub swojej córki. Dziennikarka napisała, że jest bardzo szczęśliwa, że jej dziecko ułożyło sobie życie. Obie panie w tym wyjątkowym dniu wyglądały kwitnąco.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów