Colin Kroll nie żyje. Biznesmen przedawkował narkotyki

Sylwia Kropiewnicka 17.12.2018
Colin Kroll pozujący na ściance
Fotografia: Bryan Steffy/Getty AFP/East News

Colin Kroll zmarł w wieku 35 lat. Młody przedsiębiorca został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na Manhattanie.

Zaniepokojona brakiem kontaktu partnerka biznesmena wezwała funkcjonariuszy do jego domu. Colin Kroll został znaleziony martwy. Przyczyną jego śmierci jest przedawkowanie narkotyków. Założyciel platformy do publikowania filmików Vine zmarł w wieku zaledwie 35 lat. Jego śmierć to niewątpliwie wielka strata.

Colin Kroll nie żyje

Z tego, co wiadomo śmierć Colina Krolla spowodowały narkotyki. Ciało biznesmena zostało znalezione w jego mieszkaniu na Manhattanie. Obok niego były akcesoria potrzebne do zażycia heroiny i kokainy.

Młody biznesmen

Colin Kroll był m.in. managerem Yahoo, jednak jednym z jego największych zawodowych sukcesów było współtworzenie platformy Vine. Strona ta dała początek karierom wielu gwiazd mediów społecznościowych. Wśród nich są jedni z najbardziej kontrowersyjnych youtuberów bracia Paul – Logan i Jake. W późniejszych latach Vine została wykupiona, po czym zamknięta. 

Serwis Vine to nie jedyny zawodowy sukces Colina Krolla. Wraz ze swoim partnerem biznesowym założył on Intermedia Labs, czyli firmę odpowiedzialną za HQ Trivia. Aplikacja uruchomiona w 2017 roku okazała się równie wielkim sukcesem.

Śmierć młodego przedsiębiorcy to wielka strata.

Zobacz także: Jael Strauss nie żyje. Uczestniczka „Top Model” przegrała walkę z rakiem

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów