Coca-Cola stworzyła nakrętkę, która nagrywa i odsłuchuje wiadomości. Zapowiada się prawdziwy hit

Redakcja 16.12.2016
Reklama Coca-Coli
Fotografia: www.youtube.com

Tak oryginalnej butelki Coca-Coli jeszcze chyba nie było. 

O tym, że Coca-Cola dba o swoich klientów, wiadomo nie od dziś. Spoty promujące ten uwielbiany przez wielu gazowany napój, zawsze są wyjątkowe, a zwłaszcza przed świętami. Nie ma chyba osoby, która choć raz nie słyszała piosenki "Wonderful Dream" reklamującej Coca-Colę. Ma ona nawet swój polski odpowiednik - piosenkę "Coraz bliżej święta", którą w okresie świątecznym od lat nucą miliony Polaków. 

Tym razem, dla miłośników tego kultowego napoju, przygotowano wyjątkowy prezent. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, w sprzedaży pojawiły się butelki ze specjalną, elektroniczną nakrętką, która umożliwia nagranie życzeń dla bliskiej osoby. Brzmi nieprawdopodobnie? Możliwe, ale naprawdę działa. Magiczna nakrętka umożliwia nagranie 30 sekundowej wiadomości. Później wystarczy butelkę przekazać osobie, do której ma trafić nasza wiadomość. Gdy odkręci nakrętkę, usłyszy to, co dla niej nagraliśmy. 

Tylko dla wybranych

Limitowaną edycję swojego flagowego napoju Coca-Cola stworzyła we współpracy z agencjami David oraz Gigigo. Zła wiadomość jest taka, że na razie butelki z elektroniczną nakrętką są dostępne jedynie w dwóch sklepach na Sycylii. Jednak, bez obaw - jest też dobra wiadomość. Butelki będą także dystrybuowane wśród tzw. influencerów w niektórych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, a jeśli będą się cieszyć dużym zainteresowaniem, być może już w przyszłym roku trafią do regularnej sprzedaży. 

Póki co zadowolić musimy się edycją półlitrowych butelek napoju ze specjalną etykietą, którą można złożyć w świąteczną kokardę i krótkim filmem, który doskonale obrazuje, jak wspomniana elektroniczna nakrętka działa. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów