"Co jeżeli dziecko okaże się homoseksualistą?" Joanna Racewicz odpowiada na trudne pytanie

Joanna Racewicz wśród kwiatów przytula syna
Fotografia: Instagram/Joanna Racewicz

Joanna Racewicz sama wychowuje 11-letniego syna. W wywiadzie opowiedziała, jak sobie z tym radzi, a także odpowiedziała na bardzo trudne pytanie dziennikarza. 

Joanna Racewicz ma 11-letniego syna. W 2010 roku w katastrofie smoleńskiej zginął mąż dziennikarki. Od tamtej pory Racewicz sama wychowuje dziecko. Igor Janeczek jest jej oczkiem w głowie. Dziennikarka w każdym wywiadzie podkreśla, że chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze. Ostatnio również opowiadała o wychowywaniu syna w rozmowie z "Plejadą". W pewnym momencie dziennikarz zaskoczył ją jednak odważnym pytaniem.

Zobacz także: Racewicz pokazała, jak usuwa zmarszczki. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki! 

Joanna Racewicz o wychowywaniu syna

Joanna Racewicz w rozmowie z "Plejadą" opowiadała o tym, jak wychowuje Igora. Dziennikarka opowiedziała, że wyznacza mu granice i "tory", jakimi chłopiec ma podążać.

W pewnym momencie dziennikarz postanowił zadać jej jednak trudne pytanie. Co dziennikarka zrobiłaby, gdyby za kilka lat jej syn ogłosił, że jest homoseksualistą?

Dziecku trzeba dać przede wszystkim miłość, niezależnie od tego, jakie wybory poczyni, czy jakiej tożsamości się okaże. Będę kochać mojego syna niezależnie od tego, czy powie, że jego partnerem będzie dziewczyna czy chłopak - odpowiedziała bez wahania.

To piękne podejście, którego wielu rodziców mogłoby się uczyć od Racewicz.

Zobacz także: Rusin i Kujawa przeciw nienawiści. Rozdali nagrody i anty-nagrody

Joanna Racewicz postawiła na popularne imię dla syna. Te gwiazdy jednak zdecydowały się na oryginalność.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów