Co widzisz na obrazku? Wybór pokaże, czy jesteś pewny siebie, czy może zbyt impulsywny

Anna Respondek 16.01.2018
Co widzisz na obrazku?

Do wyboru masz piękną kobietę i wąsatego mężczyznę. 

Psychotesty to ciekawa zabawa, w której można dowiedzieć się czegoś o sobie. Choć nie wszyscy w nie wierzą, to jednak dają nam do "myślenia" i pobudzają do działania naszą podświadomość i spostrzegawczość. 

Zobacz także: Co zauważyłeś jako pierwsze? Parę uprawiającą miłość czy delfiny?

Tym razem prosty rysunek przedstawia dwie postaci. To, którą z nich zobaczysz jako pierwszą, powie, czy jesteś szalonym optymistą, czy może jednak wolisz, kiedy wszystko jest wcześniej zaplanowane. 

kobieta

Kobieta

Zaczniemy od kobiety. Jeśli jako pierwszą zauważyłeś młodą dziewczynę, oznacza to, że jesteś optymistą i z dużą dawką energii podchodzisz do większości zadań. Czasem jednak jesteś zbyt impulsywny, a przez to łatwo "pakujesz się" w kłopoty, z których najczęściej udaje ci się jednak wykaraskać. Wiesz co to odwaga i nie musisz mieć ściśle wytyczonego planu, żeby podjąć jakąś decyzję. Czasem jednak warto się na chwilę zatrzymać i pomyśleć. 

Mężczyzna

Jeśli jako pierwszego zauważyłeś wąsatego mężczyznę, który odrobinę przypomina bajkowego krasnala, to oznacza, że jesteś osobą emocjonalną wykazującą się dużą dozą empatii. Pewność siebie towarzyszy ci każdego dnia, tak samo jak ścisły plan, według którego postępujesz. Perfekcjonizm masz we krwi, jednak czasem przeszkadza ci on w rozwinięciu skrzydeł. Musisz nauczyć się, jak czerpać przyjemność z codziennych obowiązków i trochę "wrzucić" na luz. 

Zobacz także: W którą stronę jedzie autobus. Zagadka dla dzieci, z którą problem mają dorośli

Rozwiąż quiz

Prawie nikt nie wymawia tych nazw poprawnie. A Ty? Sprawdź, czy potrafisz [QUIZ]

bruschetta
Fotografia: Flickr.com

1. Która wersja wymowy nazwy bruschetta jest poprawna?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów