Co widzisz na obrazku? To, co zauważyłeś jako pierwsze zdradzi, jaki jesteś w miłości

Katarzyna Leszczyńska 09.02.2018
Co widzisz na obrazku?
Fotografia: mysticalraven.com

Na obrazku ukryte są cztery rzeczy. To, co zauważysz jako pierwsze, może wiele powiedzieć na temat twojego życia uczuciowego. 

Niektórzy ludzie po prostu nie mają szczęścia w miłości. Może to mieć wiele wspólnego z ich charakterem, jednak przede wszystkim liczy się tu podświadomość. Często robimy lub mówimy rzeczy, których do końca nie kontrolujemy, a mogą one wpływać na nasze życie osobiste. Jeżeli nie potrafimy znaleźć odpowiedniego partnera lub utrzymać długo związku, warto zdać sobie sprawę z tego, jakie są nasze największe słabości w miłości i w jaki sposób zazwyczaj niszczymy nasze życie miłosne. Pomóc nam w tym może poniższy obrazek.

Zobacz także: Niektóre znaki zodiaku nie mają szczęścia w miłości. Te cztery zazwyczaj wybierają nieodpowiednich partnerów

Na fotografii ukryły się cztery rzeczy. To, jaką z nich odkryjesz jako pierwszą, może wiele powiedzieć na temat twojego życia uczuciowego oraz tego, jaki jesteś w związku. Liczy się jednak tylko pierwsze spojrzenie. Pod rysunkiem możesz przeczytać, co wspólnego z twoją osobowością ma to, co zauważyłeś na obrazku.

Co widzisz na obrazku?
Fotografia: mysticalraven.com

Co zauważyłeś jako pierwsze?

Związany mężczyzna

Cały czas pozostajesz w konflikcie z samym sobą. Nie potrafisz powściągnąć swojej skomplikowanej natury i zrozumieć swojego postępowania. Oprócz tego jesteś dla siebie zbyt surowy i nie potrafisz określić swoich słabych i mocnych stron. Dlatego też trudno ci stworzyć związek z samą sobą, a co dopiero mówić o innym człowieku. Dopóki nie zaakceptujesz samego siebie, trudno ci będzie wejść z kimkolwiek w trwały związek.

Płot

Jesteś bardzo zamknięty w sobie. Boisz się zaryzykować i tworzysz wokół siebie bariery nie do przeskoczenia przez innych. Może to mieć wiele wspólnego ze sparzeniem się w przeszłości, ale nie musi.  Dlatego też trudno do ciebie dotrzeć, nie wspominając już o stworzeniu z tobą związku. Dopóki nie zaczniesz ufać ludziom i nie zaryzykujesz, nie odnajdziesz prawdziwego szczęścia i miłości.

Łódź

Masz zbyt wysokie oczekiwania co do długiej połówki. Żyjesz obrazem miłości kreowanym przez komedie romantyczne i w spotkaniu z rzeczywistością często ci się obrywa. Dążąc do doskonałości, nie zauważasz wielu pięknych cech u partnera. Oczywiście nie ma nic złego w ambicji i udoskonalaniu siebie oraz najbliższych, trzeba jednak zachować granice rozsądku. Nikt nie wytrzyma na dłuższą metę ciągłego ulepszania. A ty sam możesz żałować potem, że straciłeś coś pięknego na rzecz nierealnych marzeń.

Czaszka

Nieustannie się czegoś boisz i jesteś bardzo powściągliwy. W związku z tym rzadko decydujesz się na spontaniczność. Ciągłe zmartwienia nie pozwalają ci dostrzec piękna otaczającego cię świata, co może dołować twojego partnera i sprawiać, że będzie chciał od ciebie uciec. Boisz się też szczerej rozmowy, co nie jest dobre w związku. Trzeba nauczyć się szczerego mówienia o lękach i otworzyć przed partnerem, co wówczas polepszy wasze relacje.

Zobacz w poniższej galerii, jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów