Poznajcie nowy hit w odchudzaniu 2019 roku - Noom diet!

Dieta
Fotografia: Shutterstock

Dieta Noom została okrzyknięta hitem 2019 roku obok coraz popularniejszego peganizmu. Jeśli chcecie zgubić zbędne kilogramy, sprawdźcie na czym ona polega i przetestujcie ją na sobie.

Noom diet - co to jest?

Nazwa Noom diet pochodzi od nazwy aplikacji na telefon "Noom", która tworzy dla każdego użytkownika indywidualną dietę. Ponadto ułatwia wypracowanie zdrowych nawyków i dba o nasze zdrowie psychiczne.

Noom diet cieszy się ogromną popularnością wśród Millenialsów. Polega ona na tym, że na podstawie naszych danych aplikacja "Noom" samodzielnie dobiera dla nas odpowiednie ćwiczenia i dietę.

Zanim zaczniemy z niej korzystać, musimy wypełnić ankietę, w której należy podać m.in. nasze wymiary, wiek, płeć. W zamian dostajemy plany żywieniowe i treningowe wraz z dostępem do 250 artykułów dotyczących zdrowia i diety.

Mimo że aplikacja Noom ta jest płatna (ok. 170 zł miesięcznie), to przez pierwsze 7 dni możemy przetestować ją za darmo.

Według niedawno opublikowanych danych, osoby korzystające z tej aplikacji zrzucają średnio 8 kg w ciągu 4 miesięcy. Skusicie się?

Wydaje ci się, że są zdrowe? Nic bardziej mylnego! Zobacz, które produkty "fit" mogą zaszkodzić! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów