Dorota Wellman we wtorek wyszła ze studia "Dzień Dobry TVN". Dziś wyjaśniła widzom, co się stało

Katarzyna Leszczyńska 07.02.2018
Dorota Wellman i Marcin Prokop
Fotografia: X-NEWS/TVN

Dorota Wellman wyszła ze studia podczas prowadzenia "Dzień Dobry TVN" z Marcinem Prokopem i nie wróciła. Teraz przyznała, że było to związane z problemami zdrowotnymi. 

Wczoraj wszyscy fani „Dzień Dobry TVN” zamarli, gdy Dorota Wellman podczas prowadzenia programu z Marcinem Prokopem wyszła ze studia i nie wróciła. Jej współprowadzący poinformował fanów, że jego koleżanka jest niedysponowana i nie powróci na wizję. Fani Wellman wyrazili swoje zaniepokojenie w komentarzach na Facebooku programu i dopytywali o informacje odnośnie jej stanu zdrowia.

Zobacz także: Wellman nagle zniknęła z „Dzień Dobry TVN”. Prokop poinformował o dyspozycji prowadzącej

Długo nie było oficjalnych informacji na temat stanu zdrowia dziennikarki. Ostateczną informacją od produkcji było to, że Dorota Wellman planuje pojawić się w kolejnym programie, który miał miejsce dziś. Prowadząca już na samym początku „Dzień Dobry TVN” odniosła się do swojej niedyspozycji i uspokoiła zaniepokojonych telewidzów.

Plotki o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone – jak to mówił klasyk. Dopadła mnie wczoraj taka migrena, że prawie nie umarłam – i chciała mi rozsadzić bańkę. Na szczęście przyjechali ratownicy medyczni, których serdecznie pozdrawiam, i uratowali mnie od potwornego bólu. Bardzo państwu dziękuję za życzliwość, za życzenia. Jeszcze tak łatwo się nie poddam, żyję. Myślę, że następny atak pewnie pozbawi mnie życia. Co siedem lat mam taki. Siedem lat przed nami. Spokojnie – powiedziała Dorota Wellman.

Dziennikarka następnie jeszcze raz podziękowała fanom za wyrazy troski i życzenia powrotu do zdrowia. Cieszymy się, że wszystko już jest w porządku i prowadząca mogła powrócić do swoich obowiązków. W końcu z Marcinem Prokopem są jedną z najbardziej uwielbianych par prowadzących w Polsce.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów