Co mówi o tobie kolor twoich oczu?

Oczy
Fotografia: Shutterstock

Sprawdź!

Kolor oczu wydaje się raczej mało istotnym szczegółem naszej urody. Okazuje się jednak, że może on powiedzieć o nas więcej, niż mogłoby się wydawać. Sprawdź, co mówią na twój temat twoje oczy...

Kolor oczu zdradza twój charakter

Mówi się, że oczy są odzwierciedleniem naszej duszy. Trudno się z tym nie zgodzić, prawda? Poznaj prawdę na swój temat na podstawie koloru twojej tęczówki. Przedstawiamy wyniki badań naukowców z Uniwersytetu w Orebro w Szwecji.

Zielone

Osoby, które mają zielone oczy, uważane są za atrakcyjne i niezwykle intrygujące. Są otwarte, szczere i pomysłowe. Nie ulegają innym i twardo stąpają po ziemi.

Brązowe

Masz brązowe oczy? To znak, że jesteś bardzo pozytywna osobą. W grupie zawsze jesteś liderem, dobrze czujesz się wśród ludzi. Poza tym świetnie radzisz sobie w rozgrywkach sportowych.

Piwne

Kolor piwny jest tym najrzadziej spotykanym. Osoby, które mają piwne tęczówki, cenią sobie niezależność, lubią ryzyko i są przebojowe.

Niebieskie

Niebieskie oczy mają osoby charakteryzujące się ogromną siłą charakteru i wytrzymałością psychiczną. Na początku mogą wydawać się nieśmiałe, ale przy bliższym poznaniu stają się bardziej otwarte. Poza tym są bardzo ostrożne.

Szare

Jeśli masz szare oczy, to znak, że jesteś z natury bardzo cierpliwy i spokojny. Nawet w najbardziej stresujących sytuacjach zachowujesz zimną krew.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Kobiety spod tych znaków zodiaku uważane są za najbardziej atrakcyjne. Sprawdź, czy jesteś w tym gronie:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów