Księżna Meghan zaliczyła wpadkę? Zobaczcie, co dała królowej na Gwiazdkę!

Paulina Ermel 28.12.2018
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Rodzina królewska ma własne, czasami zabawne tradycje. Księżna Meghan postanowiła to wykorzystać i zaskoczyła królową oryginalnym prezentem na święta!

Pierwsze święta Bożego Narodzenia Meghan jako księżnej już za nami. Dla żony księcia Harry'ego było to na pewno duże wydarzenie. Meghan stara się kultywować tradycje rodziny królewskiej, dlatego też wpadła na pewien pomysł związany z wręczaniem prezentów jej członkom.

Jedna z zasad obowiązujących w rodzinie królewskiej mówi o tym, aby nie robić sobie poważnych prezentów. Jej członkowie mają w czasie świąt Bożego Narodzenia robić sobie dowcipy i żarty z całej reszty! Do zabawy włączyła się Meghan, której "prezent" dla królowej przejdzie do historii.

Meghan podarowała królowej Elżbiecie wyjątkowy prezent

Do tej pory z najzabawniejszych prezentów słynęli książę Karol i książę Harry. To właśnie oni sobie nawzajem robili najlepsze dowcipy. Wygląda na to, że tym razem w konkursie o najbardziej oryginalny prezent wzięła udział też Meghan.

Jak donoszą zagraniczne media, księżna Meghan sprawiła królowej Elżbiecie... zabawkowego chomika, który wyśpiewuje hymn Wielkiej Brytanii. Z zabawki zadowolone miały być także psy królowej.

A wy jaki prezent podarowalibyście królowej?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów