Królowa Elżbieta II powiedziała, co naprawdę myśli o Camilli! Padły mocne słowa

Zuzanna Morska 30.10.2019
Królowa Elżbieta i księżna Kamila
Fotografia: Rex Features/East News

Biograf królewski zdradził, że królowa Elżbieta II po kilku drinkach powiedziała, co naprawdę sądzi o żonie swojego syna. To nie spodoba się księżnej Camilli.

Brytyjska rodzina królewska jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Fani królowej Elżbieta II i jej bliskich z zapartym tchem śledzą, co ciekawego na brytyjskim dworze słychać.

Nie jest tajemnicą, że - jak w każdej rodzinie - tak i w tej zdarzały się, i zdarzają skandale. Jednym z nich był trójkąt miłosny między księciem Karolem, jego byłą żoną Dianą i księżną Camillą. I choć przez lata wydawało się, że królowa Elżbieta II nie przepadała za Dianą, na jaw wychodzą nowe fakty. Będziecie zaskoczeni!

Co królowa Elżbieta II sądzi o księżnej Camilli

Rodzina królewska znalazła się na językach wszystkich za sprawą miłosnej przygody, w jakiej brał udział następca brytyjskiego tronu - książę Karol. Jeszcze w trakcie trwania małżeństwa z Dianą wdał się on w romans z Camillą. Po śmierci Diany, która miała miejsce w 1997 roku, zaczął oficjalnie pokazywać się u boku Camilli. A w 2005 roku została ona jego żoną.

Do tej pory wszystkim wydawało się, że rodzina królewska przeszła nad tym do porządku dziennego. W końcu królowa Elżbieta II niespecjalnie przepadała za Dianą, więc nowa ukochana jej syna miała nieco ułatwione zadanie.

Było jednak zupełnie inaczej. Z nowej biografii wydanej przez brytyjskiego dziennikarza Toma Bowera dowiadujemy się, że królowa nie była zadowolona, jak dowiedziała się o planach Karola wobec Camilli.

Elżbieta II nie toleruje cudzołóstwa i nigdy nie wybaczy Camilli, że nie zostawiła księcia Karola w spokoju, by naprawił swoje małżeństwo - napisał biograf w swojej książce.

Okazuje się, że kiedyś królowa po wypiciu kilku drinków powiedziała Camilli, co sądzi na jej temat. Matka księcia Karola miała nazwać jego nową wybrankę nikczemną kobietą, z którą nie chce mieć nic wspólnego!

Myślicie, że rzeczywiście tak było? Nawet jeśli, po tamtych relacjach nie został nawet ślad. Dzisiaj królowa Elżbieta II bez problemu pokazuje się u boku syna i jego żony. A cała reszta członków brytyjskiej rodziny królewskiej toleruje księżną Camillę.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów