Co jako pierwsze zauważyłeś na obrazku? Odpowiedź na to pytanie zdradzi wiele o osobowości

Anna Respondek 28.12.2017
Co widzisz na obrazku?
Fotografia: Bright Side

Czas na chwilę relaksu.

Jeśli zdarza się, że nie potrafisz określić, co tak naprawdę gra ci w duszy i jak się czujesz w danym momencie, zawsze możesz skorzystać z psychologicznych sztuczek, które odkryją twoje podświadome uczucia. Jedno z takich zadań polega na tym, by spojrzeć na obrazek zaprezentowany poniżej i odpowiedzieć na pytanie, co widzimy na nim w pierwszej kolejności. Gotowi? 

twarz
Fotografia: Bright Side

Twarz

Jeśli jako pierwszą dostrzegłeś twarz, oznacza to, że jesteś towarzyski i komunikatywny. Potrafisz dogadać się niemalże z każdym i nie interesuje cię jedynie czubek własnego nosa. Do życia podchodzisz z dystansem i starasz się nie analizować go w każdym szczególe. Ostatnio jednak czujesz niepokój i lęk przed przyszłością. Dziwi cię to, ale może jest znakiem, że potrzebujesz chwili psychicznego odpoczynku. 

Ryby

Czujesz, że znalazłeś swoje miejsce i czas. Skupiasz się na szczegółach, bo to właśnie one są według ciebie najważniejsze. Jesteś kreatywny i idziesz za głosem serca. Starasz się spełniać wszystkie swoje plany. Niebawem czekają cię kolejne wyzwania, ale nie boisz się ich. Wręcz przeciwnie, czujesz ekscytację.

A Wy, co jako pierwsze zauważyliście?

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów