Wiemy, co czyta Julia Wieniawa! Będziecie zaskoczeni

Zuzanna Morska 18.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Aktorka zamieściła na Instagramie relację, w której pochwaliła się czytaną przez siebie książką. Zobaczcie, co wypełnia jej czas po pracy!

Julia Wieniawa ma zaledwie 20 lat i mnóstwo sukcesów na koncie! Młoda gwiazda gra w filmach pełnometrażowych, popularnych serialach i bierze udział w licznych kampaniach. A co robi po pracy?

Po rozstaniu z partnerem gwiazda skupia się głównie na sobie. Trenuje na siłowni, ćwiczy jogę, ale też relaksuje się przy filmach czy dobrych książkach. A co ostatnio czyta Julka? Zobaczcie!

Co czyta Julia Wieniawa

Wieniawa pochwaliła się ostatnio na Instagramie nagraniem, na którym widać, jaką książkę obecnie czyta. Okazuje się, że gwiazda zgłębia tajniki feminizmu!

W mediach społecznościowych aktorka zaprezentowała najnowszą lekturę pt. "Uwalnianie bogini". To właśnie z nią spędza wolny czas. O czym jest ta książka? Jest to przewodnik poświęcony feminizmowi i emancypacji.

Spodziewalibyście się, że właśnie takie książki czyta ostatnio Julka?

z25202154Q,Julia-Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów