Co celebrytka dostała w prezencie na rocznicę od męża milionera? Nie tego się spodziewaliśmy

Redakcja 07.06.2017
Krzysztof Jabłoński i Izabela Janachowska
Fotografia: ONS

Trzeba przyznać, że milioner ma gest ;-) 

Izabela Janachowska, tancerka, prowadząca programy "I nie opuszczę się aż do ślubu" i "W czym do ślubu?", dostała od męża Krzysztofa Jabłońskiego naprawdę wyjątkowy prezent. Z okazji rocznicy, ukochany wręczył jej róże, których ilość może przyprawić o zawrót głowy. 

1826 dni czyli ostatnie 5 lat spędziłam z najcudowniejszym mężczyzną na świecie. Dziś podziękował mi za KAŻDY dzień - napisała Izabela Janachowska na Instagramie. 

"Taki mąż to skarb!"

Choć róże zapewne kosztowały niemało, taki wydatek raczej nie jest problemem dla męża Janachowskiej. Krzysztof Jabłoński jest milionerem i właścicielem firmy Korona Candles, która zajmuje się produkcją świec zapachowych. 

Nie da się ukryć, że prezent, który podarował ukochanej, jest wyjątkowo romantyczny. Tego samego zdania są internauci, którzy zachwyceni są pomysłowością milionera. 

Coś pięknego! - napisał internauta na Instagramie Izabeli Janachowskiej. 

Cudowna niespodzianka! Taki mąż to skarb - dodał kolejny. 

Bardzo romantycznie - zauważa internauta. 

Takiego męża można tylko pozazdrościć! A te wszystkie kwiaty świadczą również o tym, że Pani także jest dla niego wspaniałą żoną, którą warto rozpieszczać. 

Bukiet róż nie jest może pierwszą opcją, jaka przyszłaby nam na myśl w kategorii "prezent na rocznicę od męża milionera", ale trzeba przyznać, że wyszło bardzo pomysłowo i romantycznie. 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Fotografia: ONS

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów