Co by się stało, gdyby księżna Kate i książę William wzięli rozwód? Wiemy, jak by to ewentualnie wyglądało!

Zuzanna Morska 22.04.2020
Księżna Kate i książę William
Fotografia: SplashNews.com/East News

Kate i William uchodzą za bardzo zgraną parę, ale także w ich związku zdarzały się kryzysy. Co by się stało, gdyby się rozwiedli? Zobaczcie, jak wyglądałoby to rozstanie.

Księżna Kate i książę William są ze sobą wiele lat. Para wzięła ślub w 2011 roku i od tamtej pory ich uczucie wydaje się jeszcze silniejsze. Małżeństwo doczekało się zresztą trojga uroczych dzieci - George'a, Charlotte i Louisa.

I choć uchodzą za naprawdę dobraną parę, w ich związku także zdarzały się gorsze momenty. Zastanawialiście się kiedyś, co by się stało, gdyby postanowili się rozwieść? Zobaczcie, jak mogłoby to wyglądać!

Co by się stało, gdyby księżna Kate i książę William wzięli rozwód

Rozwody w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie są czymś niespotykanym - wystarczy przypomnieć sobie sytuację księżnej Diany i księcia Karola, którzy podjęli decyzję o rozstaniu. Karol zresztą poukładał sobie później życie u boku innej kobiety - księżnej Camilli.

A co by się stało, gdyby Kate i William postanowili zakończyć związek? Rozstanie prawdopodobnie wyglądałoby podobnie, jak u Karola i Diany. 

Jak donosi portal "Cheat Sheet", książę William prawdopodobnie wciąż wspierałby swoją byłą żonę finansowo. Kate otrzymałaby wówczas od rodziny królewskiej nowe miejsce zamieszkania, gdyż musiałaby opuścić Pałac Kensington. Ponadto istnieje duża szansa, że dzieci pary zostałyby razem z księciem Williamem. Przynajmniej tak stało się po rozwodzie Diany i Karola. 

Czy byli małżonkowie mogliby sobie poukładać życie na nowo u boku innych wybranków? Jak najbardziej. Raczej nikt nie stałby im na przeszkodzie.

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów