Kate i Meghan pokłócone? Zobaczcie, co robiły po świątecznej mszy!

Paulina Ermel 31.12.2018
Księżna Kate i księżna Meghan
Fotografia: SplashNews.com/East News

Zagraniczne media dotarły do informacji, która może uciszyć wszelkie spekulacje na temat konfliktu księżnych!

Ostatnio dość głośno zrobiło się o konflikcie w rodzinie królewskiej. Początkowo lubiana przez wszystkich księżna Meghan, miała wejść w konflikt z księżną Kate i księciem Williamem. Plotki podgrzała oficjalnie potwierdzona informacja o tym, że Meghan i Harry na początku nowego roku wyprowadzają się z Pałacu Kensington.

Księżne wraz z mężami pojawiły się na corocznej świątecznej mszy, w której udział bierze też sama królowa. Podczas drogi z samochodu do kościoła "fantastyczna czwórka" wyglądała na zrelaksowaną, a księżnej wciąż ze sobą rozmawiały i uśmiechały się do siebie. I choć mówiono, że wszystko było na pokaz, wcale nie musiało tak być. 

Księżna Kate i księżna Meghan pokłócone?

Początkowo spekulowano, że Kate i Meghan zdradziły wystudiowane gesty - liczne uśmiechy, poklepywania po plecach - które charakterystyczne są m.in. dla polityków. W konflikt miała ingerować sama królowa Elżbieta, która poprosiła żony swoich wnuków o odpowiednie zachowanie.

Jednak dziennik "The Sun" dotarł do informacji dotyczącej tego, co robiły Kate i Meghan po świątecznej mszy. Okazuje się, że jeszcze nie było między nimi tak dobrej relacji!

Księżne spędziły razem wieczór, grając w... scrabble! Kobiety podobno dużo się śmiały i były bardzo zaangażowane w grę. Myślicie, że konfliktu w ogóle nie było? A może został zażegnany?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan uchodzi za ikonę stylu. Koniecznie obejrzyjcie jej 5 najlepszych stylizacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów