Plotkowano, że zachowuje się nieprzyzwoicie. W końcu wiadomo, co Murray szeptał do ucha Selenie Gomez!

Marianna Bereza 14.06.2019
Bill Murray i Selena Gomez
Fotografia: LOIC VENANCE/AFP/East News

Piosenkarka wyznała wszystko w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon".

Selena Gomez i Bill Murray wywołali niemałą sensację na czerwonym dywanie w Cannes. Aktor dotykał jej pleców i szyi, a w pewnym momencie jego ręka zjechała w okolice pośladków piosenkarki. Niektórzy uznali jego zachowanie za niesmaczne. Najwięcej szumu wywołała jednak fotografia, na której aktor szeptał coś byłej dziewczynie Justina Biebera do ucha. W końcu wiadomo, co usłyszała gwiazda!

Murray i Gomez pojawili się w Cannes wraz z Tildą Swinton, Chloë Sevigny i Adamem Driverem na promocji nowego filmu Jima Jarmuscha "The death don't die". Zachowanie gwiazdora zszokowało niektórych internautów. Fani dociekali, co Murray szeptał Gomez do ucha. Wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy w popularnym programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon".

Selena Gomez o tym, co Bill Murray szeptał jej do ucha

Zdaniem niektórych Murray zbytnio spoufalał się ze znacznie młodszą wokalistką. Wiele osób uznało jego gesty za niestosowne. Gomez obróciła wszystko w żart, pisząc na Instagramie, że ona i Bill biorą ślub. Czyżby aktor „Między słowami” oświadczył się Selenie na czerwonym dywanie? Nic bardziej mylnego.

Po pierwsze to wcale nie wyglądało dziwnie. On po prostu mówił mi jakieś głupotki, na przykład "pięknie dziś wyglądasz" albo "skąd właściwie jesteś?". A ja starałam się opanować. To było wspaniałe! On cały czas żartował i zaskakiwał mnie na spotkaniach z prasą. Jest bardzo zabawny. To takie duże dziecko – wyznała.

Widzielibyście Murraya i Selenę jako parę?

Zobacz także: Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego!

Bill Murray i Selena Gomez
Fotografia: JP PARIENTE/SIPA/SIPA/East News

Szukasz pomysłu na modną fryzurę? Poznaj najmodniejsze propozycje tego sezonu!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów