Clooney opowiedział o zaręczynach z Amal. Sposób bardzo kreatywny, a jej reakcja jeszcze bardziej nietypowa

Anna Respondek 07.09.2017
George i Amal Clooney
Fotografia: ONS

Kto by pomyślał, że największy przystojniak Hollywood, jest taki romantyczny. 

George Clooney znany był ze swojego sceptycznego podejścia do tematu ślubu i ustatkowania się. Jednak w 2014 roku do mediów trafiła informacja, która zelektryzowała wszystkie fanki aktora. Clooney zaręczył się z Amal Alamuddin, znaną prawniczką, która stała się całym jego światem. W tym samym roku doszło do ślubu, natomiast w czerwcu bieżącego roku na świat przyszły pierwsze dzieci Clooney'a, bliźniaki Alexander i Ella.

Choć para dba o prywatność i nie dzieli się swoim życiem, to w trakcie wywiadu z "The Hollywood Reporter", aktor zdecydował się ujawnić kilka szczegółów z dnia zaręczyn. Jak się okazuje był to wyjątkowo romantyczny i zabawny wieczór. 

Po szampanie i kolacji powiedziałem jej, że w szufladzie jest zapalniczka, żeby zapalić świece. Sięgnęła po nią, ale zamiast zapalniczki, wyciągnęła pierścionek - powiedział na samym początku.

Później George padł na kolana i zrobił wszystko, co powinno się zrobić w takim momencie. Zachował się niemalże, jak zakochany nastolatek i przygotował na ten moment specjalną playlistę. 

Miałem playlistę i czekałem na tą piosenkę "Why Shouldn'd I" (Dlaczego nie miałbym - przyp. red.). To naprawdę dobra piosenka, opowiadająca o tym, dlaczego nie miałbym się zakochać. Kiedy w końcu zagrała, ona powiedziała "O cholera!". Patrzyła na pierścionek i ciągle powtarzała "O mój Boże". 20 minut klęczałem na kolanach, czekając, aby w końcu powiedziała tak, ponieważ była tak bardzo zaskoczona - wyjaśnił.

Clooney opowiedział również o tym, jak odnajduje się w roli ojca. Jak sam przyznaje, teraz jego dom wypełnia słodki dźwięk dziecięcego płaczu.

Powinniście zobaczyć moich przyjaciół, którzy nas odwiedzają i widzą mnie zmieniającego pieluchy. Śmiechom nie ma końca. Wiem jednak, że na to zasłużyłem, sam robiłem to przez wiele lat - powiedział z rozbawieniem.

Wygląda na to, że George w końcu się ustatkował i co więcej, to mu się podoba. ;)

giphy
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów