Cleo napisała post do Górniak. Inne gwiazdy stają po jej stronie. "Tonący chwyta się brzytwy"

Julia Pandecka 18.09.2019
Cleo z podniesioną głową w czarnym kombinezonie i z czerwoną pomadką na ustach
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Edyta Górniak zarzuciła Cleo, że ta nie podziękowała jej za polecenie w "The Voice Kids". Ta odpowiedziała wokalistce, a inne gwiazdy wsparły ją w komentarzach.

Ostatnio media żyły wypowiedzią Edyty Górniak, która publicznie wyznała, że nie dostała od Cleo podziękowania za to, że to właśnie ją wskazała na swoje zastępstwo w jury "The Voice Kids". Sprawa wyszła na jaw w związku z tym, że Edyta zdecydowała się po raz kolejny opowiedzieć o tym, co przeżyła podczas współpracy z Donatanem. Producent natomiast przez wiele lat współpracował z Cleo i ją wypromował. Cleo odpowiedziała Edycie, a pod jej postem pojawiły się komentarze innych gwiazd.

Zobacz także: Edyta Górniak zaatakowała Cleo. "Nigdy mi nie podziękowała". Mocna odpowiedź

Gwiazdy wspierają Cleo w konflikcie z Górniak

Edyta Górniak swoje zażalenia co do Cleo wyraziła w jednym z wywiadów. Cleo postanowiła natomiast odpowiedzieć jej na Instagramie.

Artystka opublikowała ogromny post, w którym wytłumaczyła, że podziękowała Edycie. 

Z całym szacunkiem droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w "The Voice Kids" jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (galeria) przypominam ci dwa prezenty, jakie dostałaś ode mnie dla ciebie i twojej mamy z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla twojej mamy. (...) Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (...). Zamieściłam podziękowania na swoim Instagramie i Facebooku. W wywiadach dotyczących "The Voice Kids" też ci dziękowałam - wytłumaczyła Cleo.

Post Cleo polubiło wiele gwiazd, m.in.: Julia Wieniawa, Kayah, Aleksander Milwiw-Baron, a nawet fanpage "Artyści przeciw nienawiści". Niektórzy celebryci natomiast postanowili skomentować słowa wokalistki i udzielić jej wsparcia.

"Edyta to jest Edyta" - jak to kiedyś rzekł mój były szef J. Józefowicz. Uwielbiam jej głos, a moi sąsiedzi wiedzą już, że jestem kobietą i że to nie ja byłam mewą (tak, zawsze myślałem, że śpiewa o mewie)... Ale nie uwierzę w ani jedną złą intencję Cleo - napisał Qczaj.

Kochana moja, jesteś cudna, zdolna i masz dobre serce. I doskonale radzisz sobie w "The Voice Kids". Wiem, że jest ci przykro jak cholera, ale szkoda na to energii i nerwów. Uwierz starszej koleżance - wsparła Cleo Magda Steczkowska.

Myszeczko, tonący chwyta się brzytwy! Głowa do góry, jesteś najlepsza - dodała Paula Tumala.

Bez komentarza tego postu nie pozostawiła również sama Edyta Górniak. 

Jeśli znajdziesz kiedyś odwagę Cleo, skonfrontujmy fakty przed kamerą. Niezależnie, "podziękowania" napisane pod presją reakcji dziennikarzy i moich fanów na twój pierwszy z planu wpis nie mają dla mnie wagi. Pisane były one wyłącznie strachem przed złym PR'em. Szkoda, że skasowałaś swój pierwszy post. Na szczęście został w archiwach netu - odpowiedziała Górniak.

Edyta postanowiła również opublikować post na ten temat, jednocześnie dziękując swoim fanom za wsparcie. Odniosła się też do słów Cleo. Gwiazda zdecydowała się jednak wyłączyć komentarze pod wpisem.

Bardzo dziękuję wszystkim moim fanom za przykładną postawę komunikacji z klasą. Jestem dumna z waszej mądrości i wrażliwości. Bardzo proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż tysiąc słów. P.S. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi, "żeby ludzie nie gadali", był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji dziennikarzy i fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy. (...) "Prezent" przekazany nam na kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu. Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski przez jej kolegę/przełożonego Donatana - pozostawię już bez komentarza - napisała Górniak.

Cleo nie zdecydowała się na razie odpowiedzieć koleżance z estrady.

Zobacz także: Edyta Górniak o trudnym dorastaniu Allana: "Jemu się zmienia cała chemia mózgu"

Uwielbiasz śpiewać? A może często wybierasz się na karaoke? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi "tak" - to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, z którą polską piosenkarką powinieneś zaśpiewać na karaoke.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów