Chory brat Kulig opowiedział w szczerym wywiadzie o relacjach z siostrą

Anna Respondek 16.10.2018
Joanna Kulig
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Kulig rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. 

Joanna Kulig to obecnie najbardziej rozchwytywana polska aktorka. W mediach wciąż można usłyszeć o jej kolejnych sukcesach, również tych poza granicami kraju. Pomimo rozgłosu gwiazda raczej chroni swoje życie prywatne i nie chwali się nim nawet w mediach społecznościowych. 

Brat Joanny Kulig opowiedział o relacjach z siostrą

O rodzinie Joanny Kulig wiadomo bardzo niewiele. Aktorka ma czworo rodzeństwa, jednak nie opowiada o nim w mediach. Ostatnio jednak brat Joanny, Piotr, postanowił udzielić wywiadu "Dobremu Tygodniowi". Okazuje się, że mężczyzna ciężko choruje i przeszedł już w swoim życiu wiele operacji, jednak pomimo przeciwności losu zawsze może liczyć na pomoc siostry. 

Przez długi czas byłem w śpiączce, lekarze nie dawali rodzinie nadziei, przeżyłem też śmierć kliniczną. Wspierała mnie nie tylko dobrym słowem, ale też szukała dla mnie najlepszych specjalistów. Bardzo pomagała finansowo - to dla nas bardzo ważne, bo z żoną mamy na utrzymaniu trójkę dzieci. Zawsze mogę na nią liczyć. To najukochańsza siostra na świecie - przyznał. 

Kulig obecnie ma wiele obowiązków zawodowych, spodziewa się również dziecka, jednak jak zapewnia brat gwiazdy, zawsze znajduje czas dla rodziny. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Czas jest nieubłagany nie tylko dla "zwykłych ludzi", ale także największych gwiazd:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów