Ciężarna księżna Meghan ma problemy ze zdrowiem? Podobnie było z Dianą!

Hanna Skowron 06.12.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Ostatnio żona księcia Harry'ego wycofała się z życia publicznego. Co się dzieje z przyszłą mamą?

Brytyjska rodzina królewska ma wielu fanów na całym świecie. Kiedy jej członkowie biorą bajkowe śluby albo ogłaszają światu dobre nowiny, oczy świata są jeszcze częściej skierowane na nich. Tak też jest właśnie z księżna Meghan, która spodziewa się pierwszego dziecka. Niestety w jej przypadku fani głównie martwią się jej stanem zdrowia. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie.

Problemy ze zdrowiem księżnej Meghan

Księżna Meghan zawsze była bardzo szczupłą osobą. I pozostaje nią będąc w ciąży. Fani brytyjskiej pary książęcej martwią się, że Meghan jest za chuda jak na swój stan. W dodatku jej ciążowy brzuszek rośnie bardzo wolno. Królewscy fani w mediach społecznościowych spekulują, że coś jest na rzeczy i Meghan powinna o siebie bardziej zadbać.

Podobnie było z księżną Dianą. Zawsze była bardzo szczupła, a kiedy zaszła w ciążę jeszcze bardziej znikała w oczach. Spekulowano nawet, że ma bulimię! I choć do tej pory bliscy Meghan komentowali, że księżna czuje się bardzo dobrze, a dziecko rozwija się prawidłowo, nie uspokoiło to jej fanów.

Sądzicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Meghan i Harry w maju tego roku wzięli bajkowy ślub. Pamiętacie jeszcze jak wyglądał? Jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów