Ciężarna Serena Williams pozuje nago na okładce "Vanity Fair". To zdjęcie naprawdę robi wrażenie

Redakcja 28.06.2017
Serena Williams
Fotografia: Instagram.com/Vanity Fair

Tenisistka już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. 

Serena Williams, jedna z najlepszych tenisistek świata, jest w ciąży. We wrześniu amerykanka i jej partner, biznesmen Alexis Ohanian, powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Z tej okazji Williams zdecydowała się na bardzo odważną sesję dla magazynu "Vanity Fair". 

35-letnia Williams za pośrednictwem mediów społecznościowych chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Zwłaszcza teraz, gdy wkrótce zostanie mamą. Jej zdjęcia, na których pozuje z ciążowym brzuchem, spotykają się z ciepłym przyjęciem fanów. Nikt jednak chyba nie spodziewał się, że kilka miesięcy przed rozwiązaniem, zdecyduje się na zdjęcia topless.

Chłopiec czy dziewczynka? 

Serena Williams przyznała w wywiadzie, że informacja o ciąży była dla niej prawdziwym zaskoczeniem. Aby się upewnić, czy faktycznie jest w ciąży, w hotelowej aptece kupiła aż pięć testów ciążowych. Wszystkie miały wynik dodatni.

Gdybyś powiedział mi w zeszłym roku, w październiku bądź listopadzie, że będę mieć dziecko, pomyślałabym, że jesteś największym kłamcą na świecie - powiedziała Serena Williams w wywiadzie dla "Vanity Fair". 

W wywiadzie dla magazynu przyznała również, że o ciąży dowiedziała się w trakcie Australian Open. Ten fakt nie przeszkodził jej jednak wygrać turnieju. Teraz gwiazda tenisa przygotowuje się do narodzin dziecka. Zarówno ona, jak i jej partner, nie chcą jednak znać płci dziecka. Czy powitają na świecie córkę czy syna, dowiedzą się dopiero przy narodzinach. 

Alexis Ohanian i Serena Williams
Fotografia: East News

Alexis Ohanian i Serena Williams 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów