Ciężarna Kalicka pokazała zdjęcia z ukochanym. Tak świętowali jego urodziny!

Julita Buczek 13.12.2018
kalicka na urodzinach
Fotografia: Instagram @olgakalicka

Olga Kalicka pokazała ojca swojego dziecka. Pochwaliła się wspólną fotografią z jego imprezy urodzinowej!

Już niedługo Olga Kalicka zostanie mamą. Aktorka niedawno pochwaliła się pięknym zdjęciami z imprezy urodzinowej swojego partnera. Olga promienieje na zdjęciach, mogliśmy ją niedawno oglądać podczas sesji, na której do złudzenia przypomina Adele.

Kalicka pozuje z chłopakiem

Chłopak Olgi obchodził 25 urodziny, nie obyło się więc bez tortu, świeczek oraz szampana. To pierwszy raz, kiedy aktorka pokazuje swojego partnera w sieci. Bardzo rzadko mówi również o swoim związku, jednak niedawno przyznała, że w miłości miała prawdziwe szczęście.

Mój @c.nowakk obchodził wczoraj swoje 25 urodziny ♥️ #familytime #domowewypieki #birthday PS. Zdjęcie takie niepozowane - podpisała fotografię.

Niedawno sama Olga obchodziła 25 urodziny, jej chłopak przygotował dla niej piękną niespodziankę. Wtedy również zrobiła pamiątkowe zdjęcie i dodała bardzo wzruszający opis.

Zobacz także: Olga Kalicka pokazała zdjęcie z dużym ciążowym brzuszkiem. Fani: "Wyglądasz jak Adele!"

Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość! ♥️ #loveisintheair #Kosmos

Na zdjęciach para prezentuje się naprawdę bardzo dobrze!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów