Janachowska pokazała zdjęcie z wakacji. Internauta komentuje: "Dziecko urodzi surogatka". Gwiazda odpowiada

Hanna Skowron 05.02.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: instagram.com/izabelajanachowska

W komentarzach wywiązała się kłótnia!

Izabela Janachowska niedawno podzieliła się ze światem radosną nowiną. Tej wiosny na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Prowadząca program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" kilka miesięcy przed porodem wybrała się na wakacje do Dubaju, skąd regularnie zamieszcza relacje video i zdjęcia. W komentarzach pod jednym z nich internautka zarzuciła jej, że wcale nie jest w ciąży. Gwiazda natychmiast zareagowała.

Izabela Janachowska odpowiada na hejt

Ciężarna Izabela Janachowska, mimo że jest w zaawansowanej ciąży, stara się unikać pokazywania ciążowego brzuszka. Właśnie dlatego od dłuższego czasu nosi wyłącznie luźne ubrania. Ostatnio opublikowała na Instagramie wakacyjne zdjęcie w szerokiej sukience, które wywołało w internautach skrajne emocje.

Większość osób zachwyca się ujęciem Janachowskiej, jednak znaleźli się też hejterzy. Jedna z obserwatorek stwierdziła, że skoro nadal nie widać u gwiazdy wystającego brzuszka, to znak, że wynajęła surogatkę, aby urodziła jej dziecko:

Coś mi się zdaje, że dziecko urodzi surogatka. Powiedziałaś w telewizji, że dziecko urodzi się na wiosnę. Rozumiem mały brzuszek, ale u Izy ewidentnie brzucha brak! Coś mi się zdaje,  że cała ta ciążą to ściema. Oczywiście dziecko będzie na wiosnę, tylko nie Iza je urodzi. Nic do tego nie mam, tylko po co ściemniać!

Izabela nie wytrzymała i postanowiła jej odpowiedzieć:

Haha, żenada.

W takich sytuacjach Izabela zawsze może liczyć na swoje fanki, które tym razem też wzięły ją w obronę.

Zobacz, jak inne polskie gwiazdy wyglądają w bikini! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów