Ciężarna Amal Clooney zabroniła mężowi pójść na galę. Powód? Rozumiemy doskonale

Emilia Klima 30.05.2017
George Clooney, Amal Clooney
Fotografia: ONS

George Clooney opuścił galę fundacji, której jest współzałożycielem. Zrobił to na życzenie żony. 

George Clooney i jego żona, prawniczka Amal, są bardzo zaangażowani w działalność charytatywną. Aktor jest współzałożycielem i pomysłodawcą prestiżowego wyróżnienia Aurora Prize for Awakening Humanity, które co roku przyznawane jest za wybitne osiągnięcia w działalności humanitarnej. W 2017 roku nagroda trafiła w ręce doktora Toma Catena, który sprawuje opiekę nad 750 tysiącami pacjentów w strefie walk w Sudanie. 

Gala wręczenia nagrody odbyła się w stolicy Armenii, Erywaniu. Mimo że Clooney był również jedną z osób, która wybierała laureata, nie zjawił się na uroczystości. Nagrał za to specjalną wiadomość wideo, w której wyjaśnił, że na galę zabroniła mu wybrać się... żona. Amal Clooney jest w ciąży z bliźniętami, które na świat mają przyjść lada dzień. Aktor stwierdził, że zona nigdy nie wybaczyłaby mu, gdyby nie było go przy narodzinach dzieci.

Bardzo chciałbym tu być, ale gdyby okazało się, że moja żona w tym czasie urodziła, nie miałbym wstępu do domu - zażartował.

Amal i George Clooney
Fotografia: ONS

Amal Clooney jest w ciąży

Aktor i prawniczka poznali się w 2012 roku przez wspólnych znajomych. Aktor przyznał później, że o względy Amal starał się miesiącami, wypisywał do niej i wydzwaniał, zanim wreszcie zgodziła się z nim spotkać. W 2014 roku wzięli ślub. Na początku 2017 w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o ciąży Amal. Para oficjalnie potwierdziła je w lutym dodając, że urodzą im się bliźniaki.

Jak donoszą znajomi aktora, George jest bardzo przejęty całą sytuacją, ale raczej nie można podejrzewać go o to, że sam z siebie również nie chce być przy narodzinach dzieci. 

Perspektywa zostania ojcem trochę go stresuje. Ale jest to taka pozytywna, zdrowa ekscytacja, już nie może się doczekać narodzin dziecka - zdradził znajomy aktora w rozmowie z magazynem "People".

Początkowo mówiło się o tym, że termin porodu Amal wypada na końcówkę czerwca. Nowe informacje, które zdają się potwierdzać słowa Clooneya z gali, wskazują na to, że to będzie to raczej początek miesiąca. My też nie możemy się doczekać ;-)

Amal i George Clooney
Fotografia: ONS
Amal i George Clooney
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów