Ciara czekała z seksem aż do ślubu. Twierdzi, że najważniejsza jest przyjaźń

Redakcja 18.01.2017
Ciara i Russell Wilson
Fotografia: ONS

Ta para to wyjątek w amerykańskim show-biznesie. 

Ciara, która lata szczytowej popularności ma już za sobą, a jej największy hit - "Like a Boy" ukazał się ponad dekadę temu, teraz jest gwiazdą tabloidów i magazynów modowych. Wciąż tworzy muzykę, jednak media plotkarskie skupiają się na jej życiu prywatnym. Gwiazda r’n’b w lipcu 2016 roku została żoną popularnego futbolisty Russella Wilsona, wkrótce urodzi mu dziecko. W wywiadzie udzielonemu południowoafrykańskiemu "Cosmopolitanowi" wyznała, że za namową męża czekali z konsumpcją związku aż do ślubu. Ciara jest już matką syna rapera Future.

Mimo że ta decyzja może zaskakiwać - w końcu artystka znana ze zmysłowego tańca i wyzywającego wizerunku nikomu nie wmówi, że jest dziewicą, Ciara ma wyjaśnienie. Dzięki wstrzemięźliwości gwiazdorska para miała czas i energię na budowanie przyjaźni, która według artystki jest ważniejsza niż namiętność i temperatura związku. Od pierwszych randek do ślubu nie upłynęło jednak zbyt wiele czasu - para pobrała się po roku pielęgnowania stabilnej relacji, która ma opierać się na wzajemnym zaufaniu.

Różne wartości, wspólny cel

Russell Wilson wielokrotnie opowiadał w mediach o nieuprawianiu seksu przed ślubem. Tłumaczył to swoją głęboką wiarą - sportowiec jest zadeklarowanym chrześcijaninem. Ciara, która za kilka miesięcy urodzi dziecko,  skomentowała tę decyzję dopiero po ponad pięciu miesiącach małżeństwa. Jej pogląd na tę sprawę ma niewiele wspólnego z motywacjami religijnymi. Artystka twierdzi, że celibat ma na celu wzmocnienie przyjaźni. 

Naprawdę wierzę, że kiedy skupicie się na przyjaźni, macie szansę na zbudowanie solidnych fundamentów pod trwały związek, a kiedy już staniecie się dobrymi przyjaciółmi i będziecie ze sobą scaleni, będziecie mieli takie same wartości i podobne poglądy na życie, nada to ton waszemu związkowi. Świadomość tego, że przyjaźń pozostanie na zawsze i zawsze można do niej wrócić daje dużo siły – powiedziała w rozmowie z Cosmopolitan South Africa. 

Gwiazdorska para podjęła tę decyzję po długiej rozmowie o intymności. Ciara zaufała Wilsonowi, a efekty ją zachwyciły. Teraz piosenkarka, modelka i celebrytka naucza, że przyjaźń jest bardzo ważna tak jak trzymanie się swoich wartości. Nie trzeba oddawać ciała, aby zyskać uczucie drugiego człowieka. Te słowa bardzo pasują do jej ostatnio ugrzecznionego wizerunku, który diametralnie różni się od tego, który był jej wizytówką w 2006 roku. Ciara już nie jest silną chłopczycą, która uwodzi i mężczyzn. Jest skromną kobietą skupioną na szczęściu swojego mężczyzny.

Ciara
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów