Chrzest trzeciego dziecka Kate i Williama już dzisiaj! Znamy szczegóły

Paulina Ermel 09.07.2018
Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fotografia: East News

Chrzciny trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama już dzisiaj. Wiemy, dlaczego zabraknie królowej i kogo wybrano na rodziców chrzestnych.

Mały książę Louis zadebiutuje dzisiaj podczas oficjalnego wydarzenia, jakim są jego chrzciny. Na uroczystości mają pojawić się: książę Karol, księżna Kamila, rodzice księżnej Kate, Pippa Middleton wraz z mężem, a także książę Harry wraz z żoną - księżną Meghan. Co ciekawe, na chrzcinach zabraknie królowej Elżbiety i księcia Filipa.

Zobacz także: Stylistka Kate Middleton ujawniła sekret jej pięknej cery. Idealna myjka do twarzy jest najważniejsza

Chrzest księcia Louisa

Królowa Elżbieta wraz z mężem nie dotrą na uroczystość. Wszystko ze względu na napięty w tym tygodniu grafik. Wiemy natomiast, kogo księżna Kate i książę William wybrali na rodziców chrzestnych małego Louisa. Do tej pory obstawiano księżną Meghan i siostrę Kate - Pippę Middleton. Ale żadna z nich nie dostąpi tego zaszczytu.

Chrzestnymi zostaną przyjaciele książąt Cambridge: Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade, Robert Carter i Lucy Middleton. Po uroczystości goście zostaną zaproszeni na herbatę w Clarense House, gdzie serwowany będzie także specjalny tort.

Zobacz także: Księżna Kate pokazała się w sukience z Zary. Ty też możesz ją mieć!

Księżna Kate w kreacji, o której pisał cały świat:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów