Meghan i Harry wydali oświadczenie w sprawie chrztu syna!

Paulina Ermel 05.07.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Chrzest Archiego już w sobotę 6 lipca. Księżna Meghan i książę Harry wydali w tej sprawie oświadczenie. Zobaczcie, jakie szczegóły zdradzili!

Pierwszy syn Meghan i Harry'ego przyszedł na świat 6 maja 2019 roku. Księżna Meghan od tego momentu opiekuje się małym chłopcem, a książę Harry wypełnia obowiązki związane z przynależnością do rodziny królewskiej.

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że mały Archie już niebawem zostanie ochrzczony. Uroczystość odbędzie się 6 lipca. A teraz para książęca Sussexu wydała oświadczenie, w którym zdradziła szczegóły wydarzenia.

Chrzest Archiego - szczegóły

Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie chrztu Archiego. W oświadczeniu czytamy, że chrzciny będą miały miejsce 6 lipca i zachowają prywatny charakter. Uroczystość odbędzie się w prywatnej kaplicy na zamku Windsor, a ceremonię poprowadzi arcybiskup Canterbury.

Jednak to dalsza część oświadczenia najbardziej interesuje fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że księżną Meghan i książę Harry nie podadzą do publicznej wiadomości nazwisk rodziców chrzestnych Archiego, a także ich liczby.

Oficjalnie nie podano również listy gości, którzy będą obecni podczas uroczystości. To kolejny odwrót od królewskiej tradycji, która zakłada, że takie informacje podawane są do wiadomości poddanych.

Nie mamy co liczyć również na obecność fotoreporterów i dziennikarzy. Para książęca Sussexu zaprezentuje wiernym zdjęcia, które wykona fotograf królewski Chris Allerton - to on dokumentował książęcy ślub, który odbył się w maju 2018 roku.

Księżna Meghan i książę Harry wzięli ślub rok temu. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała ta uroczystość? Jeżeli nie, przypominamy wam migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów