Meghan i Harry pokazali zdjęcia z chrztu Archiego!

Paulina Ermel 07.07.2019
Księżna Meghan i książę Harry
Fotografia: Rex Features/East News

6 lipca odbył się chrzest synka księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Rodzice pochwalili się właśnie zdjęciami z tej uroczystości!

Chrzest Archiego wywoływał wśród fanów rodziny królewskiej niemal takie poruszenie, jak ślub Harry'ego i Meghan czy narodziny dziecka. Wszystko dlatego, że to kolejna okazja do zobaczenia uroczej rodziny książąt Sussex w komplecie.

6 lipca Archie został ochrzczony podczas prywatnej uroczystości. A księżna i książę postanowili podzielić się ze światem dwoma zdjęciami z tego wydarzenia.

Chrzest Archiego

Od początku wiadomo było, że Meghan i Harry ochrzczą swoje dziecko podczas prywatnej ceremonii, w której weźmie udział tylko najbliższa rodzina. Tym samym młodzi rodzice złamali królewską tradycję, gdyż do tej pory chrzty były przyjęciami otwartymi.

Archie został ochrzczony w prywatnej kaplicy na zamku Windsor. Nie poznaliśmy nazwisk rodziców chrzestnych ani ich liczby. Wiemy natomiast, kto brał udział w tym wydarzeniu - książęca para pochwaliła się bowiem dwoma uroczymi zdjęciami z chrztu syna!

Na pierwszej oficjalnej fotografii w centrum siedzą Meghan, Harry i ich syn. Obok możemy zobaczyć m.in.: mamę Meghan, księcia Karola i księżną Kamilę, ale też Kate, Williama i... dwie siostry księżnej Diany -  Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale.

Druga fotografia jest bardziej intymna i pokazuje jedynie księżną, księcia i Archiego - Meghan trzyma synka, a Harry ich przytula.

Jak podobają wam się te fotografie?

Księżna Meghan i książę Harry wzięli ślub rok temu. Pamiętacie jeszcze jak wyglądała ta uroczystość? Przypominamy wam zdjęcia z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów