Znana modelka zdradza "brudne sekrety" Meghan. Pracowała razem z nią na planie popularnego show

Anna Respondek 21.11.2018
Meghan Markle
Fotografia: Rex Features/East News

Chrissy Teigen opowiedziała o swoich wspomnieniach z czasów "Deal or No Deal".

Od momentu ślubu z księciem Harrym, Meghan może liczyć na nieustające zainteresowanie fotoreporterów i dziennikarzy, którzy starają się znaleźć na nią "haka" i kolejne smakowite newsy. Księżna musi bardzo uważać na to, co mówi i robi, aby nie wywoływać kolejnych niepotrzebnych sensacji i skandali. Wciąż znajdują się jednak postronne osoby, które bardzo chętnie opowiadają o jej "wybrykach" i tym, jak traktuje personel pałacu czy własną asystentkę. Ostatnio na temat księżnej Meghan wypowiedziała się znana modelka Chrissy Teigen, która współpracowała z nią na planie programu "Deal or No Deal".

Chrissy Teigen o współpracy z księżną Meghan

Teigen, która spotkała Megahn podczas pracy na planie teleturnieju "Deal or No Deal", w ostatnim wywiadzie z Daily Mail przyznała, że bardzo często pytana jest o to, jaka była Meghan na początku kariery. Modelka podkreśliła jednak, że nie ma na księżną żadnych "brudnych sekretów", choć wszyscy liczyliby właśnie na to. 

Była urocza. Teraz wszyscy pytają mnie, jaka jest, więc mówię: Przepraszam, ale nie ma żadnych brudnych tajemnic. Jest cudowna - powiedziała wprost. 

To nie pierwszy raz, kiedy Teigen opowiedziała co nieco na temat Meghan. O współpracę z księżną pytał już Andy Cohen w programie "Watch What Happened Live". Podobnie jak Daily Mail usłyszał same superlatywy.

Wszyscy chcą dobrej historii, ja pamiętam tylko, że była cicha i słodka. Nie mam nic. Była bardzo miła, a nie mówię tego o wszystkich - podkreśliła. 

Księżna Meghan może odetchnąć z ulgą... ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan stała się ikoną stylu. Zobaczcie jej najlepsze stylizacje z ostatnich miesięcy:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów