Chrissy Teigen na gali AMA pokazała wszystko. A teraz przeprasza i przy okazji zarabia na reklamie

Redakcja 24.11.2016
Chrissy Teigen
Fotografia: ONS

Zdjęcia intymnych części ciała, które odsłoniła modelka na American Music Awards, obiegły cały świat. Cóż, najwyraźniej właśnie tak miało być. 

Czerwony dywan, blask fleszy i stałe zainteresowanie mediów - to niemal codzienność hollywoodzkich gwiazd. Wielkie gale są dla nich świetną okazją do wypromowania się, a czasem po prostu, przypomnienia o sobie. Żeby jednak zwrócić na siebie uwagę mediów, trzeba się trochę napracować. 

Fryzura i makijaż to tylko dodatek. Liczy się przede wszystkim kreacja, która na czerwonym dywanie gra pierwsze skrzypce. Jeśli będzie wyjątkowa, oryginalna i po prostu piękna, niemal pewne, że następnego dnia wszyscy będą mówić tylko o niej. Niestety, na okładki gazet można także trafić zaliczając wpadkę. Zbyt oryginalna kreacja może być powodem kłopotów i bardzo niezręcznej sytuacji. Ostatnio doświadczyła tego modelka Chrissy Teigen, o której pisały media na całym świecie.

"Jestem damą"

Żona muzyka Johna Legenda na galę American Music Awards 2016 przyszła w kreacji zaprojektowaną przez Yousefa Akbara. Długa, czarna suknia miała wyjątkowo wysokie rozcięcia, a modelka niestety (albo powiedzmy to sobie szczerze - celowo) nie założenie bielizny. Żeby zachować pozory i kreacja nie odsłaniała zbyt dużo, tylna i przednia jej część zostały spięte agrafkami. Zabezpieczenie jednak okazało się mało skuteczne. W trakcie pozowania do zdjęć, przednia część kreacji odsłoniła intymne części ciała aktorki. 

Przepraszam każdego, kto poczuł się urażony - napisała na Instagramie Chrissy Teigen następnego dnia.

Część internautów okazała modelce wsparcia. Wyznawali jej miłość i radzili, aby tą sytuacja w ogóle się nie przejmowała. Byli też i tacy, którzy z Teigen postanowili zadrwić. Jeden z internautów na Twitterze zapytał: Co się stało z byciem damą? Na szczęście modelka zachowała zimną krew i odpowiedziała na zaczepkę. 

Jestem niemal pewna, że mogłeś wyraźnie zobaczyć, że jestem damą - napisała na Twitterze. 

Nie ma sensu osądzać, czy Chrissy Teigen celowo wybrała taką kreację, czy zaliczyła wpadkę. Ciekawe światło rzuca na sprawę fakt, że przy okazji opublikowana przeprosin na Instagramie, oznaczyła na zdjęciach nie tylko projektanta sukni, ale też gabinet medycyny estetycznej Sev Laser Aesthetics. Oczywiście zdjęcie udostępnił zarówno kreator mody, jak i gabinet. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że przy okazji wpadki reklama poszło niezwykle szybko i gładko.

Chrissy Teigen
Fotografia: ONS

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen
Fotografia: ONS

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen
Fotografia: ONS

Chrissy Teigen

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów