Tego jeszcze nie było. Gwyneth Paltrow poprosiła byłego męża, aby poprowadził ją do ołtarza

Anna Respondek 03.04.2018
Gwyneth Paltrow
Fotografia: EAST NEWS/Instagram/gwynethpaltrow

Gwyneth Paltrow właśnie przygotowuje się do kolejnego ślubu. Wygląda na to, że jej były mąż będzie podczas uroczystości ważną osobą.

Gwyneth Paltrow po rozstaniu z Chrisem Martinem w 2014 roku szybko znalazła nową miłość. Jak podają zagraniczne media, właśnie trwają przygotowania do kolejnego ślubu aktorki z Bradem Falchukiem, amerykańskim producentem i scenarzystą. 

Zobacz także: Ten zabieg promowany przez Paltrow i księżnę Kate doprowadził do śmierci 55-letniej kobiety

Paltrow nie chce zdradzać mediom wielu szczegółów, jednak wygląda na to, że gwiazda wybrała już firmę cukierniczą, która stworzy jej wymarzony śmietanowy tort. Dodatkowo aktora podjęła już decyzję, w jakiej sukni pojawi się w wielkim dniu. Wybrała ponoć białą kreacją o kroju syrenki. 

Teraz do mediów przedostała się kolejna informacja związana ze ślubem gwiazdy. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo zaskakujące rozwiązanie. Wygląda na to, że Paltrow do ołtarza poprowadzi jej były mąż, Chris Martin

Kontakty gwiazdorskiej pary po rozwodzie są zaskakująco dobre. Jakiś czas temu na Instagramie Gwyneth pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje jej obecny partner i były mąż. Informację dotyczącą prowadzenia do ołtarza w zagranicznych mediach potwierdziła mama aktorki. Jak podają źródła, również pan młody nie ma nic przeciwko, ponieważ mocno zaprzyjaźnił się z Martinem. 

Chris jest dla niej jak brat - wyjaśniła.

Myślicie, że to dobry pomysł? 

Zobacz także: Gwyneth Paltrow w kostiumie nawiązującym do filmu "Siedem"

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów