Zakażony koronawirusem Majdan pokazał zdjęcie ze szpitala. "Sytuacja jest opanowana"

Julita Buczek 22.10.2020
radosław majdan
Fotografia: VIPHOTO/East News

Radosław Majdan zajął głos w sprawie swojego stanu zdrowia. Zamieścił obszerny wpis na swoim instagramowym koncie.

Radosław Majdan to jedna z bardziej znanych osobistości w świecie polskiego show-biznesu. Niedawno w sieci zaczęła krążyć informacja, że były piłkarz zachorował na koronawirusa.

Niedawno na instagramowym profilu Majdana pojawiło się zdjęcie samego zainteresowanego i informacja o jego stanie zdrowia.

Radosław Majdan w szpitalu

O tym, że były bramkarz przebywa w szpitalu i wykryto u niego koronawirusa, jako pierwsza poinformowała redakcja serwisu pudelek.pl. Wtedy nie był jeszcze znany stan 48-latka. Dopiero teraz Radosław zdecydował się udostępnić w sieci informacje, na temat swojego stanu zdrowia. W aplikacji Instagram opublikował zdjęcie ze szpitala, a także krótki opis tego, co aktualnie się z nim dzieje. Dodatkowo zachęcił wszystkich do dbania o własne zdrowie. Nie zapomniał również podziękować fanom za troskę i słowa wsparcia.

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. ps. Dbajcie o siebie - napisał w najnowszym poście Radosław.

Nosisz maseczkę?

Zobacz także: Radosław Majdan zakażony koronawirusem! "Jest hospitalizowany"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów