Conchita Wurst już tak nie wygląda. Kontrowersyjny piosenkarz zmienił wizerunek. Można go nie poznać

Anna Respondek 18.10.2017
Conchita Wurst
Fotografia: Youtube/Eurovision Song Contest

Thomas Neuwirth wprowadził kilka zmian do swojego wyglądu. 

Austriacki piosenkarz i performer Thomas Neuwirth zasłynął w 2014 roku swoim występem na Eurowizji. Jako Conchita Wurst zajął pierwsze miejsce, a jego piosenka "Rise like a Phoenix" z miejsca stała się przebojem numer jeden w wielu europejskich krajach. 

Wyjątkowo kontrowersyjny image gwiazdora budził zaciekawienie mediów na całym świecie. Zjawiskowa figura, długie i ciemne włosy, piękne brązowe oczy z nienagannym makijażem i idealnie przystrzyżona broda. Piosenkarz wcielający się w drag queen niejednokrotnie powtarzał, że to jedynie jego sceniczne alter ego. Thomas regularnie i z dużym zaangażowaniem wspiera środowisko LGBT. W lutym bieżącego roku gwiazdor wyznał, że czas najwyższy zerwać ze swoim wyjątkowym wizerunkiem i czas znowu stać się "zwykłym" Tomem.

Musiałem ją zabić. Mam przeczucie, że czas odkryć nową osobowość. Z brodatą kobietą od zwycięstwa w Eurowizji osiągnąłem w zasadzie wszystko. Nie potrzebuję jej więcej. Niebawem będę 30-latkiem i stawiam sobie wiele pytań: "Kim jestem? Dlaczego jestem i nadal tkwię w tym ciele? - mówił w rozmowie z "Welt am Sonntag". 

Jak wygląda dziś? Neuwirth odrzucił błyszczące kobiece kreacje i zrezygnował z mocnego makijażu. Na jego Instagramie możemy podziwiać zdjęcia, na których prezentuje swoją przemianę. 

Piosenkarz już w 2015 roku szokował fanów zmianami, kiedy po raz pierwszy od dłuższego czasu pokazał się bez brody. 

W którym wcieleniu mu lepiej? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów