Chodakowska zmieniła fryzurę. Nie wszyscy są zachwyceni. "Nie zawsze jest tak, jakbyśmy tego chciały" - napisała

Anna Respondek 28.08.2017
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram/chodakowskaewa

Niektóre internautki krytykują trenerkę, inne jej bronią. Co wywołało takie zamieszanie? 

Ewa Chodakowska, nazywana "trenerką wszystkich Polek", zdecydowała się pożegnać ze swoimi długimi blond włosami. Znana z przywiązania do jednej fryzury, tym razem postanowiła zaszaleć. 

W sobotę, 26 sierpnia, zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie, na którym widać jej nową fryzurę. Dużo krótsze włosy wzbudziły zachwyt u części internautek, jednak znalazły się również takie, które wytknęły trenerce pewien "błąd".

Dzisiaj zrzuciłam 20 cm...włosów. Miłego wieczoru Kocury - napisała Chodakowska. 

Fanki komentują zdjęcie Chodakowskiej

Część internautek zarzuciło trenerce, że mogła ściąć jeszcze pięć centymetrów i oddać włosy na cele charytatywne, na peruki dla osób chorych na raka. Fundacja Rak'n'Roll przyjmuje włosy od długości 25 centymetrów. 

Mogłaś zrzucić już 30 cm i oddać swojej fance po chemioterapii. Na pewno znalazłaby się taka.

Jakby było 25 cm, to nadawałyby się dla Fundacji Rak’n’Roll.

Ewa Chodakowska bardzo szybko zareagowała na komentarze i postanowiła krótko i konkretnie na nie odpowiedzieć. 

Babeczki, część z was pisze, że mogłam ściąć 25 cm i przekazać na fundację. Wiem kotki, ale musicie mi wybaczyć - moje "strzępy" po miesiącu na greckim słońcu na nic się zdawały. Mogłyby ewentualnie służyć jako drapak do garnków. Chciałam bardzo. Niestety nie zawsze jest tak, jakbyśmy tego chciały. Następnym razem.

Część z fanek, wzięła trenerkę w obronę.

Dobrze, że Wy wszystkie tak chętnie oddajecie. Odwalcie się od niej i zajmijcie się w końcu swoim życiem, bo najlepiej jest komuś wytykać, wypominać. Nie szkoda Wam życia na zajmowanie się kimś, na kogo (na szczęście) nie macie wpływu? To są jej włosy, ona będzie ścinać tyle, ile będzie chciała.

Serio? Rozliczać kogoś z długości ściętego włosa... To aż niewiarygodne..

Widzę, że ludzie potrafią skrytykować nawet za ścięcie włosów. Zastanawia mnie tylko ile razy autorka tego komentarza oddała swoje włosy potrzebującym, żeby pisać tak chamski komentarz. Ewa robi bardzo dużo dla innych, żeby każdy z nas dawał z siebie chociaż 1% tego co Ona, to świat byłyby dużo piękniejszy!

A Wy, co sądzicie o tej sytuacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów