Chodakowska zawdzięcza swój ślub Przetakiewicz. "Jesteś matką chrzestną naszego małżeństwa!"

Julita Buczek 10.09.2019
ewa chodakowska
Fotografia: Instagram @chodakowskaewa

Ewa opublikowała na swoim koncie na Instagramie bardzo poruszający wpis. Spodziewaliście się po niej takich słów?

Ewa Chodakowska od lat jest jedną z bardziej lubianych trenerek fitness. W 2013 roku w tajemnicy przed mediami Ewa wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Lefterisa Kavoukisa. Z okazji szóstej rocznicy ślubu trenerka postanowiła opublikować wzruszający wpis na swoim instagramowym koncie.

Chodakowska dziękuje Przetakiewicz na Instagramie

W swoim wzruszającym wpisie Ewa wyznała, że wcale nie miała w planach stawać na ślubnym kobiercu. Do ślubu zainspirowała ją znana projektantka Joanna Przetakiewicz.

@joannaprzetakiewicz zaprosiła mnie do udziału w swoim pokazie „Pójdziesz w sukni ślubnej po wybiegu... zamykając pokaz... a ja chętnie wystawię na aukcje wszystkie suknie i przeznaczę pieniądze na fundację, którą założyłaś na potrzeby wsparcia Beaty, która uległa poważnemu wypadkowi” ASIU! Pomysł zacny, ale ja nie założę sukni ślubnej... nie jestem po ślubie, a przed ślubem nie chcę robić zamieszania. Asia spojrzała wtedy na mnie i na Lefterisa i rzuciła „Przecież Wy TAK SIĘ KOCHACIE!!! Jaki to problem? Organizujemy ślub” - cała Asia. Rzuciłam spojrzenie w stronę Lefterisa i zapytał „GOTOWY?”... „Odkąd Cię poznałem”... i tak miesiąc później - dzień przed pokazem - wzięliśmy ślub cywilny w Sanoku - napisała Ewa.

Jak się okazało, to właśnie Joanna Przetakiewicz zorganizowała ślub popularnej trenerki.

Z końcem września ślub kościelny i przyjęcie - wszystko zorganizowane przez MATKĘ CHRZESTNĄ naszego małżeństwa. Asia... masz u nas taki przydomek. We love u! Forever! - wyznała na Instagramie Chodakowska.

Oczywiście nie obyło się bez komentarza znanej projektantki.

Kochanie moje! Ja was pokochałam od pierwszego wejrzenia. Tyle szczerości i cudownych emocji w jednej parze. Intuicja nigdy mnie nie myli! - napisała w komentarzu Przetakiewicz.

Co sądzicie o przyjaźni w polskim show-biznesie?

Zobacz także: Maria Dębska zdementowała plotki o ślubie z Marcinem Bosakiem!

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"
Rozwiąż quiz

Pytania za milion w programie "Milionerzy". Czy uda ci się udzielić poprawne odpowiedzi?

Na fotelu siedzi Hubert Urbański, prowadzący program "Milionerzy"

1. Co ukoi nerwy i zastąpi cytrynę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów