Chodakowska wściekła na fankę. Uderzyła w jej czuły punkt? Ostra dyskusja w komentarzach. "Ewa, zejdź na ziemię"

Anna Respondek 22.09.2017
Ewa Chodakowska
Fotografia: Facebook/chodakowskaewa

Czy Chodakowska ma rację? 

Ewa Chodakowska weszła przebojem na rynek fitnessowy już parę lat temu i od tego momentu została okrzyknięta "trenerką wszystkich Polek". Wiele osób, właśnie dzięki jej motywacji, postanowiło "wziąć się za siebie" i zmienić swoje życie. Na jej profilach w mediach społecznościowych można zaobserwować wiele metamorfoz kobiet, które dzięki jej ćwiczeniom uzyskały wymarzoną sylwetkę.

Znalazła się jednak jedna fanka, która bez ogródek zarzuciła Chodakowskiej, że może tak wyglądać bo ma na to czas i z tego żyje, a nie wszystkie kobiety są w stanie regularnie ćwiczyć i uczęszczać na siłownię.

Ewka. Pier****nie. Sorry, ale Ty tym pracujesz. Ja pracuję często po 10 godzin, plus dojazd 45 kilometrów w jedną stronę i uwierz, że czasami czasu może zabraknąć - napisała. 

Wygląda na to, że dawno nic tak nie rozwścieczyło trenerki, ponieważ postanowiła w odpowiedzi na tą wiadomość, zamieścić na swoim Facebooku długi wpis, w którym odpowiada na zarzuty internautki. 

Podnoszę rzuconą rękawicę... Ale twarzy nie pokażę, bo rysuje się na niej złość! Mój kalendarz pęka w szwach do końca roku 2018... Co tydzień jestem w innym miejscu w Polsce... Na ziemi - to dla organizmu eksploatacja poziom max... Rozregulowanie, brak rytmu, totalny chaos... - zaczyna Chodakowska.  

W dalszej części posta trenerka przyznaje, że żyje tak, bo to lubi, co nie zmienia faktu, że taki tryb jest ogromnie męczący. 

Gdybym tylko tak sobie "pier*****a", jak ładnie piszesz, z założonymi rękami, to nie osiągnęłabym w życiu nic - podkreśla. 

Chodakowska odniosła się również do najczęściej stawianego jej "zarzutu" dotyczącego nieposiadania dzieci. Według niej nie są one żadną "kulą u nogi", aby nic nie można było zrobić ze swoim ciałem. Jak podkreśla, bardzo często pomaga młodym mamom, które pomimo posiadania kilku pociech, nadal chcą coś ze sobą zrobić. 

Jedyne co możesz mi zarzucić, to to, że nie mam dzieci. Nie mam osoby, którą muszę się zająć, ale prowadzę 10 projektów równolegle i też muszę rozbić skarbonkę z czasem, żeby znaleźć dla siebie czas. Trenują i osiągają ze mną najlepsze efekty kobiety - Matki... Mamy dwójki, trójki, czwórki dzieci... Tak, te, które mają na głowie dom, obowiązki i często są z nimi same - pisze emocjonując się. 

Trenerka podkreśla, że ona nie ma czasu na oglądanie seriali czy reality show, ponieważ od 8 lat nie włącza telewizora. Ze złością pisze, że czas przestać się nad sobą użalać, ponieważ jeśli internautka ma czas przeglądać Facebooka, to ma również czas, aby znaleźć chwilę dla siebie. 

Weź się do roboty i przestań się nad sobą rozczulać. Masz czas na Facebooka, to znaczy ze masz czas dla siebie. Wszyscy, którzy chcą coś osiągnąć w życiu, harują! Jak? Tak, jak zaplanują... Przestań się zasłaniać dziećmi, bo straszysz te wszystkie, które dzieci jeszcze nie mają. Dzieci to nie kula u nogi! Przestań umywać ręce od swojego życia, bo za 20, 30, 40 lat będziesz mieć pretensje tylko do siebie - zakończyła. 

Fanki komentują wpis Chodakowskiej

Post sprowokował wiele kobiet do odpowiedzi. Pod wpisem pojawiło się półtora tysiąca komentarzy. Nie wszystkie były jednak przychylne. 

Ewa, Ty to jak "opie*****sz", to wszyscy na trening czas znajdują! Brawo Ty!

Ja, wbrew pozorom, odkąd mam dzieci to jestem bardziej zorganizowana. Pracuję na etacie, ogarniam dom dzieci i na trening zawsze znajdę czas - bo chcę - pisały.

Wiele kobiet stwierdziło jednak, że tym razem trenerka przesadziła.

Pani Ewo, zawsze podziwiałam Panią za wstrzemięźliwe komentarze, tym jednak Pani przegięła. Serio? Chce się Pani licytować kto ma cięższe życie? Kto jest bardziej zajęty? Kto nie udźwignąłby czyjegoś dnia? Udowadniać, że wszystko to nic... Bo Pani prowadzi 10 projektów? A przepraszam, te 10 projektów to związanych jest z bankowością? Czy z Pani działalnością treningową, fitnesową i dietową. Serio dała się Pani sprowokować do takich wyliczanek?

A co ty wiesz Ewa o życiu innych ludzi? Ty masz tylko swoje, dzieci też nie masz i że na walizkach? Owszem, bo z tego żyjesz. Zejdź na ziemię, zmień pracę, urodź dzieci i wtedy sobie pogadamy - punktowały. 

A Wy, co sądzicie o tym sporze? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów