Chodakowska odpowiedziała Wellman na artykuł o chwaleniu się "umięśnionymi du***i". Bardzo mocny wpis

Katarzyna Leszczyńska 10.10.2017
Dorota Wellman i Ewa Chodakowska
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i Instagram/Ewa Chodakowska

Czy dziennikarka przesadziła w swoim artykule?

Dorota Wellman znana jest z tego, że broni kobiet, które mają nieco krąglejsze kształty. Sama ma ogromny dystans do swojego wyglądu i niejednokrotnie podkreśla, że dobrze czuje się w swoim ciele. W ostatnim artykule dla „Wysokich Obcasów” zdecydowała się skomentować modę na wstawianie przez kobiety, a szczególnie gwiazdy, odważnych zdjęć pokazujących ich pośladki w obcisłych leginsach i płaskie brzuchy.

Dlaczego kobiety z takim upodobaniem pokazują d*py? Na Facebooku, Instagramie króluje wypięta pupa. W stringach. Goła, przysłonięta tiulem. Umięśniona w legginsach. Wyeksponowana na łożu. Opalona na leżaku. Furorę robią pokazujące pupy kobiety, które znamy tylko z tej księżycowej strony. Bo twarzy już nie pokazują. Można powiedzieć, że znamy się tylko z widzenia z ich zadkami – pisała dziennikarka.

Jej słowa wyraźnie dotknęły wiele gwiazd, które od czasu do czasu wstawiają tego typu posty na swoich portalach społecznościowych. Ale również wiele zwykłych kobiet, które chwalą się efektami swoich ćwiczeń. W ich obronie postanowiła stanąć Ewa Chodakowska, która w poście na Facebooku, choć nie zwracając się do niej bezpośrednio, wyraźnie uderzyła w słowa Doroty Wellman. Najpopularniejsza w Polsce trenerka fitness podkreśliła, że wysportowane ciało jest powodem do dumy i nie ma nic złego w tym, że kobiety dzielą się efektami swojej ciężkiej pracy z innymi, jednocześnie motywując ich do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Czy opona na brzuchu jest oznaką oleju w głowie? Jakiejś szczególnej wybitności? Najczęściej jest oznaką choroby lub lenistwa. Często też oznaką ignorancji. "Lubię siebie w rozmiarze XXL". Super! Tylko co na to zdrowie? Otłuszczone organy wewnętrzne, serducho walące z ciężarem kilofa przy wejściu na czwarte piętro. Zawał za zakrętem.

Chodakowska bierze odpowiedzialność za inne kobiety

Ewa Chodakowska bardzo emocjonalnie odniosła się do słów Doroty Wellman. Twierdzi, że media rozpoczynają nagonkę na zdrowy styl życia. Trenerka zdecydowała się wesprzeć swoje fanki motywacją, żeby nie dawały sobie wmówić, że chwalenie się efektami ciężkiej pracy nad swoim ciałem jest nie na miejscu. I przede wszystkim, żeby nie dawały się obrażać „ludziom, którym daleko do zdrowego przykładu”.

Czuję się odpowiedzialna, za te wszystkie "dupy w opiętych leginsach", za te bezwstydnie płaskie brzuchy, za te dumnie podniesione głowy. Za poprawę jakości życia.

Chodakowska swój post zakończyła słowami, że jest dumna ze wszystkich kobiet, które codziennie motywuje do regularnych ćwiczeń i prowadzenie zdrowego trybu życia. Nie zdecydowała się jednak odpowiedzieć na pytanie Doroty Wellman, które dziennikarka zadała w swoim artykule, „dlaczego nie chwalimy się intelektualnymi osiągnięciami”. Ciekawe, czy prowadząca „Dzień Dobry TVN” odwoła się do słów Ewy Chodakowskiej.

A waszym zdaniem, kto ma rację?

Stringi damskie - jakie wybrać?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów