Chodakowska udostępniła obserwatorom przykładowy jadłospis. Fanki dosadnie skomentowały!

Julita Buczek 06.03.2019
Ewa Chodakowska udostępnia menu
Fotografia: Instagram @idavictoria

Trenerka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przepisami na zdrowe i niskokaloryczne potrawy. Nie każdemu jej jadłospis się spodobał!

Ewa Chodakowska już od wielu lat dba o zdrowy styl życia wszystkich Polek. Jej treningi oraz pomysły na niskokaloryczne dania, oraz przekąski przypadły do gustu dużej ilości osób. Niedawno na swoim koncie na Instagramie, Ewa podzieliła się przykładową dietą, która nie spotkała się z entuzjazmem jej fanów.

Zobacz także: Widzowie "Dance, Dance, Dance" TVP mają dość prowadzących! "Cały program psują"

Ewa Chodakowska podzieliła się przykładową dietą

Wiele osób ucieszył fakt, że Ewa podzieliła się dietetycznym jadłospisem. Pod zdjęciem pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy osób, które dziękują za pomoc w układaniu zdrowego menu. Nie zabrakło jednak wielu słów krytyki! Niektórzy komentujący stwierdzili, że dieta Chodakowskiej sprawdzi się tylko i wyłącznie u osób, które mieszkają w dużych miastach, ponieważ składniki użyte w menu są bardzo trudno dostępne. Inni obserwatorzy uznali, że przygotowanie posiłków z przykładowego menu jest bardzo czasochłonne i nie każdy ma czas na ich dokładne wykonanie.

Dieta dla ultra bogatych ludzi... w moim mieście nawet nie ma fioletowego twarogu czy jakoś tak... z całym szacunkiem oczywiście!

Dieta dla ludzi niepracujących, mających czas na robienie wymyślnych posiłków. Można jeść proste, łatwe w przygotowaniu jedzenie. Jadłospis jest naprawdę udziwniony (chyba na siłę). Zresztą, kto tyle zje? Jem o wiele, wiele mniej i nie mam problemów zdrowotnych.

Okropna dieta, chyba dla kogoś, kto nie ma, co robić z czasem.

Kontrowersyjne menu Chodakowskiej

Jak się okazało, duże kontrowersje wywołał również jeden element menu, mianowicie "granatowy twarożek". Wiele osób zachodziło w głowę, o co tak dokładnie chodzi. Jedna z fanek wyjaśniła, że chodzi o twarożek z dodatkiem owocu granatu.

Granatowy twarożek!!! Padłam! Pewnie, że nie ma bo trzeba do niego dodać owoc granatu, żeby takim się stał! - napisała jedna z internautek.

Chodakowska odpowiada na zarzuty swoich fanów

Trenerka nie zostawiła negatywnych komentarzy bez odpowiedzi. Postanowiła odpisać szybko i zwięźle, ucinając dalszą dyskusję.

Kochanie, zatem odsyłam cię do dietetyka, który ułoży dietę na twoje życzenie za 120 zł, kontra darmowy i przykładowy jadłospis, który możesz sama modyfikować. Wybieraj - napisała Ewa.

Zobacz także: Chodakowska odpowiada na hejt: "Nie weszłam na rynek z nazwiskiem". Miała na myśli Lewandowską?

Dzięki portalom społecznościowym możemy podejrzeć gwiazdy w ich mieszkaniach. Niektóre z nich chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów