Chodakowska rzuciła wyzwanie Burneice. Zapowiada się niezwykłe widowisko!

Martyna Wojciechowska 28.03.2018
Ewa Chodakowska i Burneika
Fotografia: Adam Staśkiewicz/East News

"Stanę na głowie, żeby go pokonać".

Ewa Chodakowska wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Jak czytamy w "Party Luxe", pracowita trenerka zorganizuje własne zawody sportowe z udziałem znanego polskiego twardziela. W pierwszym etapie Chodakowska zmierzy się z Hardkorowym Koksem, czyli Robertem Burneiką. Poznajcie szczegóły!

Zobacz także: Chodakowska: Nie mam obsesji dbania o figurę. Zdradza, ile naprawdę ćwiczy w tygodniu i ile spożywa kalorii

Chodakowska rzuciła wyzwanie Robertowi Burneice

W ramach akcji "Choda Games. 7 wyzwań" Ewa przygotowała 7 morderczych konkurencji. Wśród nich znalazły się: bieg wahadłowy na dystansie 200 metrów, skoki na skrzynię, ćwiczenia na wioślarzu i spacer farmera z kettlebells.

W pierwszym starciu będę rywalizować z Hardkorowym Koksu, czyli Robertem Burneiką, i stanę na głowie, żeby go pokonać – powiedziała Ewa.

Warto dodać, że w zawodach może wziąć udział każdy. Konkurencje będą odbywać się oddzielnie dla mężczyzn i dla kobiet. Pierwszy etap będzie miał miejsce 20 maja w trakcie targów sportowych Go Active Show. Zapowiada się wyjątkowe widowisko. My już nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Dziennikarz spytał Chodakowską o "rywalizację" z Lewandowską. Taka odpowiedź może się trenerce nie spodobać

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów