Chodakowska wbija szpilę Lewandowskiej. "Żeby chodzić ze swoją podobizną pod pachą..."

Paulina Ermel 17.09.2018
Ewa Chodakowska
Fotografia: facebook.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zaprezentowała właśnie swoim fankom kalendarz na 2019 rok. I przy okazji zadrwiła z Ani Lewandowskiej.

Zarówno Ewa Chodakowska, jak i Ania Lewandowska obrały sobie za cel zmianę podejścia Polaków do aktywności fizycznej. Oferują swoim fanom liczne programy treningowe, diety, a nawet produkty spożywcze. W swojej ofercie trenerki mają też kalendarze. Parę dni temu swój kalendarz zaprezentowała Ania Lewandowska, a teraz przyszedł czas na Ewę Chodakowską. Nie obyło się bez aluzji do produktu "konkurentki".

Kalendarz Ewy Chodakowskiej

Ewa zaproponowała swoim fanom kalendarz w dwóch odsłonach. I przy okazji odniosła się do kalendarza Ani Lewandowskiej, o którym ostatnio było głośno. Fani zarzucili Lewej, że okładkowe zdjęcie, na którym widać ją samą, jest za bardzo wyretuszowane.

Z kolei Ewie w ogóle nie podoba się idea zamieszczania własnych zdjęć na okładce kalendarza. I napisała to wyraźnie w poście promującym jej własny produkt.

Tym razem będzie troszkę  inaczej.  Zupełnie serio, dostałam przesytu swojego wizerunku. Choda wyskakuje z lodówki! Tak, biję się w pierś, dlatego zdecydowałam, że okładki kalendarza, będą w dwóch kolorach: czarnym i białym, ale już bez mojego wizerunku. Sama chciałabym korzystać z tego kalendarza, bo środek jest mega funkcjonalny, no ale żeby chodzić ze swoja podobizną pod pachą, żeby wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no trochę obciach. Zatem jest neutralnie.

Waszym zdaniem taki "rozgrywki" w mediach społecznościowych są ok? Po której stronie barykady jesteście?

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ewa Chodakowska inspiruje swoje fanki nie tylko w kwestii aktywności fizycznej i odżywiania, ale też w kwestii... stylu! Trenerka na co dzień wybiera sportowe stroje, ale często możemy zobaczyć ją również w tych bardzo kobiecych. Zobaczcie, z którymi butami się nie rozstaje!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów