Chodakowska pokazała zdjęcie "przed i po" zrobieniu makijażu. Fanki: Miałaś permanentny. Odpowiada

Anna Respondek 18.01.2018
Ewa Chodakowska
Fotografia: EAST NEWS

Pod postem rozgorzała ostra dyskusja. 

Wpis Ewy Chodakowskiej po raz kolejny wywołał burzę. Trenerka postanowiła pokazać swoje zdjęcie "przed" i "po" makijażu. Przy okazji dodała do niego kilka słów motywujących, w których popierała naturalny "look" i zachęcała kobiety do tego, żeby nie zakrywały swojego naturalnego piękna ostrym makijażem. 

Dzisiaj kotku kobiety przestają przypominać siebie, robią sobie makijaże na Kim K. czy na sąsiadkę, zamalowując całe swoje piękno, bo myślą, że tylko wtedy wyglądają ładnie. Podkreślaj swoje cechy, nie zakrywaj swojej wyjątkowości. Pogoda ducha, to najlepsze co możesz sobie zaoferować - napisała.

Niestety jej post, który miał mieć jedynie pozytywny wydźwięk, o czym sama napisała na początku, spotkał się nie tylko z takim odzewem. Jedna z fanek przypomniała Chodakowskiej, że ta korzystała kiedyś z makijażu permanentnego. 

Ewa, przecież miałaś robiony makijaż permanentny brwi. Było to udokumentowane na profilu jednej z linergistek. Dlaczego się do tego nie przyznajesz i piszesz o „tatuowaniu twarzy” z lekkim przekąsem? - zapytała fanka. 

Inne zarzuciły jej, że próbuje "narzucić swój pogląd na życie" i że kobiety tatuują twarze, ponieważ mają także problemy z cerą, a nawet problemy zdrowotne. Trenerka postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty. 

Chcesz powiedzieć, że blejding brwi robią tylko te osoby, które maja realny problem? Że te wszystkie wytatuowane mewy, które z czasem zmieniają kolor, robią osoby, które są po ciężkim wypadku czy chorobie? Wyjdź na ulice i zobacz ile pięknych kobiet zrobiło sobie krzywdę - odpowiedziała. 

Chodakowska nie odniosła się jednak wprost do swojego makijaży permanentnego, w opublikowanym poście podkreśliła jednak, że robi sobie rzęsy, gdyż nie chce być zmuszona do używania mascary. Zaznaczyła również, że nie odnosi się do przypadków osób chorych, tylko broni naturalnego wyglądu, podkreśliła, że próbuje dotrzeć do tych kobiet, które robią mocny makijaż, ponieważ myślą, że coś jest z nimi nie tak. 

Pod postem pojawiło się również wiele pozytywnych komentarzy internautek, które przyznały jej rację. 

Super napisane!

Mniej znaczy więcej. Jesteś piękna. 

Zgadzam się z Tobą w stu procentach - pisały. 

A Wy, co myślicie o mocnym makijażu? 

choda
Fotografia: Instagram/chodakowskaewa
choda1
Fotografia: Instagram/chodakowskaewa
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów