Chodakowska pokazała siostry na Instagramie! Widać podobieństwo?

Malwina Wasilewska 15.11.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram.com/chodakowskaewa

Rodzinne zdjęcie trenerki podbiło serca internautów.

Ewa Chodakowska wyleciała ostatnio na zasłużony urlop na słoneczne Malediwy. Tym razem zabrała ze sobą nie tylko swojego męża, ale też siostry - 48-letnią Basię i Annę, która obchodzi właśnie 50. urodziny. W tym wyjątkowym dniu jubilatka zamieściła na Instagramie ich wspólne ujęcia. Zobaczcie!

Ewa Chodakowska z siostrami na Malediwach

Ewa Chodakowska ma wielkie serce. Trenerka zorganizowała rodzinny wyjazd na Malediwy, podczas którego wraz z najbliższymi świętuje 50. urodziny siostry Anny. Ostatnio jubilatka pochwaliła się ich wspólnymi zdjęciami z rajskiej plaży. We wpisie na Instagramie podziękowała Ewie za te wakacje.

Najpiękniejsze, najwspanialsze, pełne niezapomnianych wrażeń, wymarzone wakacje życia z moimi kochanymi siostrami. Po prostu R A J na ziemi.... Rozpływamy się z zachwytu . Ewuś, to wszystko dzięki tobie, kochany nasz mały sisterku. Kocham Cię całym sercem - napisała Anna.

Internauci zachwycają się nimi:

Jesteście przepiękne! Bije od Was cudowna energia.

Egzotyczne boginie.

Cudowne jesteście.

Widzicie podobieństwo między siostrami?

Anna Lewandowska od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet! Jeśli uwielbiasz o niej czytać i uważasz się za jej fankę, koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o słynnej trenerce.

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów