Fanka do Chodakowskiej: Jesteś w zaawansowanym wieku i nie masz dzieci, żal mi ciebie. Trenerka odpowiada

Anna Respondek 12.02.2018
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram/chodakowskaewa

Chodakowska udostępniła wpis o tym, jak ważna jest rodzina. Nie spodziewała się ataku ze strony fanki, jednak odpowiedziała z klasą. 

Ewa Chodakowska na swoim Facebooku i Instagramie publikuje wiele wpisów motywacyjnych. Prezentuje tam również zdjęcia fanek i klientek, która dietą i ćwiczeniami zupełnie zmieniły swoje ciała. 

Zobacz także: Chodakowska ujawniła, ile tak naprawdę ćwiczy w tygodniu

Trenerka znana jest z tego, że lubi czasem udostępnić również wpis niedotyczący ćwiczeń czy zdrowego odżywiania. Często pisze o wierze czy rodzinie. Tym razem postanowiła podkreślić, jak ważni są dla niej najbliżsi i opublikowała rodzinną fotografię, na której widzimy jej siostrzenicę i bratanka. 

Zawsze uważałam, że rodzina jest najważniejsza. Praca pracą, projekty projektami, ale kiedy tylko one, moje dzieciaki, mają czas, rzucam wszystko, przekładam cały plan, wywracam kalendarz do góry nogami i jestem dla nich. Moja mała wielka rodzina - wyznała. 

Zaapelowała także do swoich fanów, aby częściej kontaktować się z najbliższymi i nawet jeśli doszło do jakiś kłótni, wybaczyć i wyciągnąć rękę. 

Chodakowska odpowiada na zarzuty o brak dzieci

Pod postem trenerki można zobaczyć wiele komentarzy od wzruszonych internautów, którzy przyznali jej rację. Wśród nich pojawił się jednak jeden komentarz od fanki, na który Chodakowska postanowiła zareagować. 

Wszystko super i piękne, cudowne życie prowadzisz. Aczkolwiek żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne - napisała.

Chodakowska, która pod koniec lutego skończy 36 lat, z klasą odpowiedziała na niezbyt elegancki komentarz fanki i wyjaśniła jej, że ta nie musi czuć żalu. 

Kochanie, w obliczu XXI wieku 40-latki rodzą bez całej otoczki zaawansowanego wieku. Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chcę. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam. Mam czas - zapewniła Chodakowska.

Pod komentarzem rozgorzała dyskusja. Część internautek broniła Chodakowskiej, inne pytały ją o to, dlaczego tak długo zwleka z posiadaniem dziecka. Trenerka postanowiła na spokojnie wyjaśnić im swoje podejście. 

Może i chcę, ale jeszcze nie teraz. Myślę, że za 3 lata. Jest jakaś presja, zwłaszcza w Polsce, że kobieta około 40 lat to już za stara na dzieci. Ja uważam, że kobieta około czterdziestki staje się właśnie kobietą świadomą, dojrzałą emocjonalnie i gotową. Plany można mieć, a Bóg się z planów może zaśmiać i zrobić swoje. Co ma być, to będzie - zakończyła. 

Ta dyskusja zbulwersowała wiele fanek, które stwierdziły, że komentarz był wyjątkowo niedelikatny, a sprawy posiadania dzieci nie powinny być komentowane przez innych. 

Zobacz także: Chodakowska sprzedaje dietetyczne batony. Komentuje Lewandowska

chodd
Fotografia: Instagram/chodakowskaewa
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów