Dziennikarz spytał Chodakowską o "rywalizację" z Lewandowską. Taka odpowiedź może się trenerce nie spodobać

Anna Respondek 26.09.2017
Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska
Fotografia: EAST NEWS

Czy trenerki zaczną ze sobą otwarcie rywalizować?

Ewa Chodakowska została okrzyknięta "trenerką wszystkich Polek", jednak na horyzoncie, po jakimś czasie, pojawiła się konkurencja w postaci Anny Lewandowskiej, która założyła bloga "healthy plan by Ann" oraz rozpoczęła promocję swoich treningów i produktów na Instagramie i Facebooku. 

Co jakiś czas obie trenerki pytane są przez dziennikarzy o to, co myślą na swój temat. Zazwyczaj kurtuazyjnie odpowiadały na to pytanie i przechodziły do spraw, według nich, ważniejszych. Tym razem Ewa Chodakowska postanowiła powiedzieć co naprawdę myśli i zaspokoić ciekawość dziennikarza gazety "Wprost". 

Ty startowałaś od zera. Ania Lewandowska miała u boku świetnie zarabiającego męża. Takie porównania mają sens? - zapytał dziennikarz.

Odpowiedź Chodakowskiej jest nieco zaskakująca. 

Nigdy nie odpowiedziałam na to pytanie. Najwyższa pora. Nieważne, jak Ania zaczęła. Ważne, jaki ma cel! Wciąż jednak uważam, że to moje produkty są najlepsze - powiedziała Ewa Chodakowska.

W dalszej części wywiadu postanowiła nieco złagodzić swoją wypowiedzieć twierdząc, że w Polsce potrzeba jak najwięcej takich osób jak ona i Lewandowska. 

Polska potrzebuje takich osób. Im nas więcej, tym lepiej. Niech tabloidy porównują, a ludzie niech wybierają. Dobrze mieć wybór - stwierdziła. 

Jak do tej pory celebrytki starały się zachować "status quo" i zapewniały, że nie ma między nimi rywalizacji. Chodakowska twierdziła, że "grają w jednej drużynie", natomiast Lewandowska zapewniała, że się "wspierają".

Jaka jest prawda? Tego nie dowie się nikt. ;)

giphy-tumblr (2)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów