Chodakowska krytykuje na Instagramie otyłą rodzinę? "Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!"

Julita Buczek 25.06.2019
Ewa Chodakowska na instagramie
Fotografia: Instagram @chodakowskaewa

Ewa Chodakowska na swoim koncie na Instagramie postanowiła opublikować kolejny motywacyjny film. Nie każdemu się spodobał.

Na Instagramie Ewę Chodakowską obserwuje ponad milion osób. Jej fani chętnie dzielą się przemyśleniami dotyczącymi diet czy zdrowego stylu życia. Bez wątpienia osoby, które będą chciały rozpocząć odchudzanie, mogą zainspirować się trafnymi uwagami, które regularnie pojawiają się w social mediach Ewy. Ostatnie nagranie znanej trenerki nie przypadło jednak wszystkim do gustu.

Chodakowska krytykuje otyłą rodzinę?

Ewa podzieliła się ze swoimi fanami dość specyficznym nagraniem, które rozpoczyna od słów "opierdziel od konia". W swoim krótkim wideo mówi o osobach, które niedawno spotkała na swojej drodze. Okazuje się, że kiedy Chodakowska była na stacji benzynowej, natknęła się na otyłą rodzinę, o której postanowiła nagrać parę słów. Sprawdźcie, co powiedziała w filmiku!

A dzisiaj na szybko opierdziel od konia. Nigdy osobie otyłej nie powiedziałam, że jest gruba. Zawsze mówię: "Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu, nie truj się." Ostatnio byłam na stacji benzynowej, patrzę, rodzina rozmiar 3 XL, jak nic. Buzie ociekają sosami i hot-dogi w ręce. No i nagrałam Instastories, generalizując, nie pokazując tej rodziny: 'Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!'. No i co czytam w komentarzach? "Nie wolno tak wytykać palcem, nie wolno zwracać uwagi." Czekaj, jak idziesz mostem i skacze samobójca, to nie zwracasz uwagi? Bo ja reaguję! - powiedziała.

Pod nagraniem trenerki pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Niektóre osoby nie pochwalają postawy Chodakowskiej.

Problem w tym, że to, co Ty robisz, NIE JEST SKUTECZNE. Wyłącznie zawstydzasz tych ludzi. Wstyd nie jest dobrą motywacją do zmiany życia. Jeśli ktoś chce autentycznie pomagać, niech to robi mądrze, z głową za pomocą solidnej edukacji i pomocy. Z naciskiem na polityków, żeby zmienili system edukacji i NFZ. Organizowaniem POZYTYWNYCH akcji edukacyjnych. Organizowaniem darmowych akcji pomocy i szkoleń. A nie za pomocą zawstydzania ludzi - to ich jeszcze bardziej wyklucza.

Moim zdaniem nie powinnaś w to ingerować, trzeba odróżnić ludzi, którzy chcą twojej pomocy i o nią proszą, a ludzi, których to nie obchodzi, nie chcą twojej pomocy ani zwracania uwagi co robią źle, jak mają się odżywiać. Żyją własnym życiem i tyle, po co robić coś, co komuś się nie podoba i na pewno czuje się niekomfortowo w sytuacji, gdy zwracasz komuś uwagę. Nie mówię tu o skakaniu z dachu.

A czy zwraca Pani uwagę również osobom szczupłym, kiedy "przyłapie" ich Pani z hot-dogiem albo chipsami? Też ich Pani wyzywa od samobójców?

Inne wręcz przeciwnie!

Super Ewcia! Przecież to jest kwestia zdrowia.

Pracowałam kiedyś na stacji. Reagujmy i edukujmy!

Bycie obojętnym to najgorsze, co może człowiek zrobić. Niestety, zwracając uwagę, często postrzegany jest jako ten "zły", mimo szczerych intencji.

Co sądzicie o nagraniu Ewy?

Zobacz także: Fan do Chodakowskiej: „Czy ktoś ci mówił, że jesteś brzydka?”. Gwiazda odpowiedziała!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów