Chodakowska i Lewandowska przyznały, że przybrały na wadze po świętach. "Żarłam i przytyłam". Na dowód zdjęcia

Katarzyna Leszczyńska 27.12.2017
Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska
Fotografia: Fotografie: Instagram/Anna Lewandowska i Instagram/Ewa Chodakowska

Obie trenerki zaskoczyły fanów.

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska każdego dnia motywują Polki do dbania o szczupłą sylwetkę i zdrowego stylu życia. Święta Bożego Narodzenia są jednak takim czasem, kiedy każdy z nas pozwala sobie na trochę więcej. Nie inaczej było w tym przypadku. Obie trenerki zdecydowały się na szczere wyznanie do swoich fanek. Okazało się, że każda z nich w Święta pozwoliła sobie na odpuszczenie diety i przybrała na wadze.

Anna Lewandowska na swoich kontach na portalach społecznościowych publikowała zdjęcia i filmiki ze swoich świątecznych przygotowań. Wśród nich było zdrowe brownie, którym zachwycał się jej mąż, Robert Lewandowski. Teraz trenerka opublikowała zdjęcie z kapitanem naszej reprezentacji, na którym przyznaje się, że oboje są przejedzeni po Świętach. Jednocześnie napisała, ile przytyła w tym okresie.

Anna i Robert Lewandowscy po Świętach
Fotografia: Instagram/Anna Lewandowska

Również Ewa Chodakowska podzieliła się z fankami informacją na temat bożonarodzeniowego „przejedzenia”. Już przed Świętami trenerka chwaliła się na Instagramie zdjęciem z odstającym brzuchem, który powstał w efekcie przerwania diety. Teraz natomiast ułożyła zabawną rymowankę i napisała, że chce wykorzystać ten czas „na maxa”. Jednocześnie zachęciła fanki do zachowania równowagi, ponieważ Święta nie są po to, żeby wszystkiego sobie odmawiać.

Fanki Chodakowskiej są zachwycone podejściem trenerki

Internautki zazwyczaj chwalą się z Chodakowską efektami swoich treningów. Gdy jednak sama trenerka zdecydowała się nieco odpuścić dietę i ćwiczenia, były zachwycone jej podejściem. W komentarzach popierają jej postawę i same przyznają się do świątecznego „obżarstwa”.

A już się bałam, że tylko u mnie takie lenistwo i obżarstwo.

Cieszę się, że nie jestem z tym sama.

Brawo za ogromny dystans do siebie.

Niektórzy twierdzą jednak, że trudno im uwierzyć w to, że Chodakowska całkiem odpuściła sobie zdrowe odżywianie przez Święta. Choć trenerka nie pochwaliła się, ile przybrała kilogramów, jej przedświąteczne zdjęcie jest dowodem potwierdzającym jej słowa. Anna Lewandowska w Święta natomiast nie zrezygnowała z ćwiczeń i wstawiała zdjęcia z rodzinnego treningu. Trzeba jedna przyznać, że obie trenerki swoimi najnowszymi postami wspierają swoje fanki i motywują do utraty poświątecznych kilogramów. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów